Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
14.07.99, 24 lat
14.07.99, 24 lat
Fanny Ostlund vs. Anastazja Rosnowska - Wzajemne mecze
21.03.18 | 1. runda | Fanny Ostlund | Anastazja Rosnowska | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Fanny Ostlund form & Anastazja Rosnowska form
Fanny Ostlund - ostatnie mecze
W35 Bujumbura - ceglana | ||||
11.04.24 2. runda | vs. Maelys Bougrat | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.04.24 1. runda | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 7-63, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Bujumbura - ceglana | ||||
04.04.24 2. runda | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 7-62, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Farah Heddar | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Daria Kudashova | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Michika Ozeki | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Cadence Brace | 5-7, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
21.01.24 Finał | vs. Maria Mateas | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.01.24 Półfinał | vs. Ashton Bowers | 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Pauline Payet | 5-0, Pauline Payet - krecz | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Paris Corley | 6-0, 2-0, Paris Corley - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
22.12.23 Półfinał | vs. Lena Papadakis | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.12.23 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.12.23 2. runda | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 3-1, Ksenia Laskutova - krecz | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Yasmine Kabbaj | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
13.12.23 2. runda | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-76, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Victoria Hu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 1-0, Jacqueline Cabaj Awad - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
23.11.23 Ćwierćfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Kolie Allen | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
16.11.23 3. runda | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Lauren Proctor | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
11.11.23 3. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Petja Drame | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Michaela Laki | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Anastazja Rosnowska - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Lena Greiner | - Anastazja Rosnowska - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
18.09.18 1. runda | vs. Anna Iakovleva | 2-6, 1-3, - Anastazja Rosnowska - krecz | szczegóły meczu | |
Almaty - ceglana | ||||
12.09.18 2. runda | vs. Daria Lodikova | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.09.18 1. runda | vs. Sofya Ivanova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.09.18 Klasyf. | vs. Karina Kalkenova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
16.08.18 2. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.08.18 1. runda | vs. Arabella Koller | 4-6, 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.08.18 Klasyf. | vs. Annick Melgers | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.08.18 2. runda klasyf. | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Yuriko Miyazaki | 7-5, 1-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
Brussels - ceglana | ||||
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Valentina Ivanov | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Margaux Maquet | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Versmold - ceglana | ||||
09.07.18 2. runda klasyf. | vs. Pemra Ozgen | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Franziska Kommer | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
02.04.18 Klasyf. | vs. Irys Ekani | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.04.18 2. runda klasyf. | vs. Maria Oreshkina | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.03.18 1. runda klasyf. | vs. Emily Meyer | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Linda Puppendahl | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
21.03.18 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.18 Klasyf. | vs. Anna Ozerova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Vitalia Stamat | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Amiens - ceglana | ||||
06.03.18 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-72, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.03.18 Klasyf. | vs. Diane Parry | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Isabel Iglesias Prieto | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Rania Azziz | 6-1, 6-77, 6-4 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Nandini Sharma | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
26.09.17 1. runda | vs. Valentine Bacher | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Olympe Lancelot | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Braunschweig - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Johana Markova | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Leipzig - ceglana | ||||
14.08.17 2. runda klasyf. | vs. Lidziya Marozava | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu |