MECZ
21.08.17 | 2. runda klasyf. | Anastassia Pantelic | Tamara Milosevic | 6-3, 0-6, 6-2 | Vrnjacka Banja | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Serbia
02.06.98, 25 lat
02.06.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
23.11.98, 25 lat
23.11.98, 25 lat
Anastassia Pantelic vs. Tamara Milosevic - Wzajemne mecze
21.08.17 | 2. runda klasyf. | Anastassia Pantelic | Tamara Milosevic | 6-3, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | Vrnjacka Banja | ceglana |
Anastassia Pantelic form & Tamara Milosevic form
Anastassia Pantelic - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Dimitra Tsatsa | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
25.01.21 2. runda klasyf. | vs. Zeina Shaaban | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.01.21 1. runda klasyf. | vs. Caroline Fawzy | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Nour Hassan Moustafa | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
09.02.20 2. runda klasyf. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Noka Juric | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Iulia Vlaiculescu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Verginie Tchakarova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Isabella Harvison | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sofia Nami Samavati | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Laura Radakovic | 6-2, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Ema Mulalic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Martina Kudelova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Katerina Antoniou | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
03.02.18 1. runda klasyf. | vs. Saki Nakayama | 5-7, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
27.01.18 1. runda klasyf. | vs. Sem Wensveen | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Ortisei - halowa | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Ina Kaufinger | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
11.09.17 1. runda klasyf. | vs. Katarina Dukic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Trieste - ceglana | ||||
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Sofia Ragona | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Veronika Vlkovska | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
21.08.17 Klasyf. | vs. Jovana Peric (SRB) | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.08.17 2. runda klasyf. | vs. Tamara Milosevic | 6-3, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Kuznetsova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tarvisio - ceglana | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Lara Pedranzini | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Petra Pokorna | 6-74, 6-74 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Veronika Koberlingova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
29.05.17 1. runda klasyf. | vs. Teodora Mitrovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tucepi - ceglana | ||||
03.04.17 1. runda klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Trnava - halowa | ||||
06.02.17 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
03.10.16 Klasyf. | vs. Mihaela Kaftanova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Tamara Milosevic - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.12.19 Klasyf. | vs. Costanza Traversi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Stella Chianello | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
29.10.19 Klasyf. | vs. Ena Kajevic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Melisa Senli | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Sathwika Sama | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Anoushka Wooller | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Nada Fouad | 4-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Ema Vasic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Simona Waltert | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.04.19 Klasyf. | vs. Lina Boylan | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.04.19 2. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.04.19 1. runda | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-4, 6-71, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.04.19 Klasyf. | vs. Angelina Graovac | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Janina Geiss | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Judith Visscher | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.02.19 1. runda | vs. Dasha Ivanova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Giulia Brighi | 6-2, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.01.19 1. runda | vs. Madison Westby | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Allyson Nancy Onya | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.01.19 Klasyf. | vs. Ilaria Sposetti | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
19.12.18 1. runda | vs. Federica Prati | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.12.18 Klasyf. | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.12.18 1. runda klasyf. | vs. Giulia Brighi | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
19.11.18 Klasyf. | vs. Anna Santa | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
11.11.18 1. runda klasyf. | vs. Gabrielle Clairotte | 3-6, 6-1, 6-72 | szczegóły meczu |