INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Elena Gabriela Ruse vs. Anastasiya Vasylyeva - Wzajemne mecze
28.03.18 | 1. runda | Anastasiya Vasylyeva | Elena Gabriela Ruse | 3-6, 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | Santa Margherita | ceglana |
Elena Gabriela Ruse form & Anastasiya Vasylyeva form
Elena Gabriela Ruse - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-3, 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Andreea Mitu | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Jana Fett | 2-6, 6-711 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Emma Raducanu | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.12.23 Klasyf. | vs. Jule Niemeier | 6-0, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
22.10.23 Finał | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Rebeka Masarova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Emiliana Arango | 6-1, 0-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Anna Bondar | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Alycia Parks | 6-2, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Klasyf. | vs. Dayana Yastremska | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Stanford - twarda | ||||
13.08.23 1. runda | vs. Danka Kovinic | 6-3, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Conny Perrin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Lacy | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |
Anastasiya Vasylyeva - ostatnie mecze
Horb - ceglana | ||||
25.07.18 1. runda | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Imola - dywanowa | ||||
18.07.18 2. runda | vs. Alice Tubello | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.07.18 1. runda | vs. Isabella Bozicevic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
11.07.18 1. runda | vs. Arantxa Rus | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.07.18 Klasyf. | vs. Catalina Pella | 7-64, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.07.18 2. runda klasyf. | vs. Alexa Guarachi | 6-75, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Danilina | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
21.06.18 2. runda | vs. Amandine Hesse | 6-3, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.06.18 1. runda | vs. Laura Marti | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Barcelona - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Myrtille Georges | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
18.05.18 1. runda klasyf. | vs. Victoria Duval | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Trnava - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Michaela Honcova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Conny Perrin | 6-1, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
06.05.18 Klasyf. | vs. Arianna Capogrosso | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
25.04.18 1. runda | vs. Chiara Scholl | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
19.04.18 2. runda | vs. Shilin Xu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.04.18 1. runda | vs. Chiara Scholl | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.04.18 Klasyf. | vs. Luna Meers | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
13.04.18 Ćwierćfinał | vs. Polina Leykina | 6-75, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.04.18 2. runda | vs. Audrey Albie | 6-75, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
10.04.18 1. runda | vs. Monica Cappelletti | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
03.04.18 2. runda klasyf. | vs. Liudmila Samsonova | 6-3, 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
29.03.18 2. runda | vs. Tamara Zidansek | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.03.18 Klasyf. | vs. Tena Lukas | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
28.03.18 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
27.03.18 2. runda klasyf. | vs. Camilla Diez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
24.03.18 2. runda | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
22.03.18 1. runda | vs. Barbara Haas | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.18 Klasyf. | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.03.18 2. runda klasyf. | vs. Lena Papadakis | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |