Rumunia
17.07.01, 22 lat
17.07.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Alexandra Diana Braga vs. Anastasiya Vasylyeva - Wzajemne mecze
19.02.18 | Klasyf. | Anastasiya Vasylyeva | Alexandra Diana Braga | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Alexandra Diana Braga form & Anastasiya Vasylyeva form
Alexandra Diana Braga - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Franziska Sziedat | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Noka Juric | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Virginia Ferrara | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ipek Sakiroglu | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Stefanie Auer | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Deniz Turan | 6-3, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Le Yi Liu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.01.23 2. runda klasyf. | vs. Sabina Dadaciu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Lana Stanisic | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Jordina Cegarra Ramirez | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
20.08.18 Klasyf. | vs. Maria Toma | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Isabela Ioana Dima | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Alisia Alexandra Negoita | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Curtea De - ceglana | ||||
26.06.18 1. runda | vs. Alexandra Damaschin | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.06.18 Klasyf. | vs. Isabela Ioana Dima | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Caitlin Bernard | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Cornelia Maria Olteanu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
05.06.18 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 0-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.06.18 Klasyf. | vs. Marta Gonzalez Ballbe | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
14.05.18 1. runda klasyf. | vs. Yulia Kulikova | 7-61, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
07.05.18 Klasyf. | vs. Szabina Szlavikovics | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Arina Smirnova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Cemre Anil | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
13.03.18 Klasyf. | vs. Alexandra Damaschin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.18 2. runda klasyf. | vs. Ilaria Sposetti | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Negar Habibi Ameshi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
19.02.18 Klasyf. | vs. Anastasiya Vasylyeva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.02.18 2. runda klasyf. | vs. Natalia Schwarcova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Anastasiya Vasylyeva - ostatnie mecze
Horb - ceglana | ||||
25.07.18 1. runda | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Imola - dywanowa | ||||
18.07.18 2. runda | vs. Alice Tubello | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.07.18 1. runda | vs. Isabella Bozicevic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
11.07.18 1. runda | vs. Arantxa Rus | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.07.18 Klasyf. | vs. Catalina Pella | 7-64, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.07.18 2. runda klasyf. | vs. Alexa Guarachi | 6-75, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Danilina | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
21.06.18 2. runda | vs. Amandine Hesse | 6-3, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.06.18 1. runda | vs. Laura Marti | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Barcelona - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Myrtille Georges | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
18.05.18 1. runda klasyf. | vs. Victoria Duval | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Trnava - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Michaela Honcova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Conny Perrin | 6-1, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
06.05.18 Klasyf. | vs. Arianna Capogrosso | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
25.04.18 1. runda | vs. Chiara Scholl | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
19.04.18 2. runda | vs. Shilin Xu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.04.18 1. runda | vs. Chiara Scholl | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.04.18 Klasyf. | vs. Luna Meers | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
13.04.18 Ćwierćfinał | vs. Polina Leykina | 6-75, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.04.18 2. runda | vs. Audrey Albie | 6-75, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
10.04.18 1. runda | vs. Monica Cappelletti | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
03.04.18 2. runda klasyf. | vs. Liudmila Samsonova | 6-3, 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
29.03.18 2. runda | vs. Tamara Zidansek | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.03.18 Klasyf. | vs. Tena Lukas | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
28.03.18 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
27.03.18 2. runda klasyf. | vs. Camilla Diez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
24.03.18 2. runda | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
22.03.18 1. runda | vs. Barbara Haas | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.18 Klasyf. | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.03.18 2. runda klasyf. | vs. Lena Papadakis | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |