MECZ
14.09.20 | 2. runda klasyf. | Anastasiya Shoshyna | Emily Seibold | 6-4, 5-7, 10-6 | W25 Frydek | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anastasiya Shoshyna vs. Emily Seibold - Wzajemne mecze
14.09.20 | 2. runda klasyf. | Anastasiya Shoshyna | Emily Seibold | 6-4, 5-7, 10-6 | szczegóły meczu | W25 Frydek | ceglana |
18.01.17 | 1. runda | Anastasiya Shoshyna | Emily Seibold | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Stuttgart Stammheim | halowa |
Anastasiya Shoshyna form & Emily Seibold form
Anastasiya Shoshyna - ostatnie mecze
W25 Istanbul - halowa | ||||
26.10.20 Klasyf. | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Anhzelika Isaeva | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
15.09.20 Klasyf. | vs. Qinwen Zheng | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.09.20 2. runda klasyf. | vs. Emily Seibold | 6-4, 5-7, 10-6 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Lyubov Kostenko | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
08.09.20 Klasyf. | vs. Grace Min | 6-1, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
07.09.20 2. runda klasyf. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-73, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
06.09.20 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
25.08.20 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.08.20 1. runda | vs. Natalia Pietras | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.08.20 1. runda | vs. Julia Oczachowska | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.07.20 1. runda | vs. Katarzyna Piter | 6-0, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.07.20 1. runda | vs. Ania Hertel | 6-0, 7-64 | szczegóły meczu | |
26.07.20 1. runda | vs. Martyna Kubka | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.07.20 1. runda | vs. Magdalena Frech | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.07.20 1. runda | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.07.20 1. runda | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.07.20 1. runda | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.06.20 1. runda | vs. Joanna Zawadzka | 6-1, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.06.20 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-73, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Cairo - twarda | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Aliona Bolsova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.02.20 Klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Barbora Matusova | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Cairo - twarda | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
10.12.19 1. runda | vs. Barbara Haas | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
09.12.19 Klasyf. | vs. Victoria Kan | 4-6, 6-2, 10-3 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Komardina | 6-3, 6-73, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 St. - halowa | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Ana Bogdan | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Alice Tubello | 6-2, 6-77, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. Julia Terziyska | 6-2, Julia Terziyska - krecz | szczegóły meczu |
Emily Seibold - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Naiktha Bains | 5-7, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Campinas - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Julieta Estable | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Katja Markus | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yufei Ren | 6-2, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rositsa Dencheva | 0-6, 1-1, - Emily Seibold - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Iulia Bucea | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Merel Hoedt | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Liz Badde | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Katarina Jokic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Martyna Kubka | 1-6, 3-3, - Emily Seibold - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Nagi Hanatani | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Yuki Naito | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Punta - ceglana | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Solana Sierra | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Punta - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
28.06.23 2. runda | vs. Carolyn Ansari | 7-5, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
22.06.23 3. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
21.06.23 2. runda | vs. Tara Malik | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Feld - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Vittoria Modesti | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.05.23 2. runda | vs. Reka-Luca Jani | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Alaminos - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Giorgia Pinto | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Zaragoza - ceglana | ||||
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |