MECZ
05.09.16 | 1. runda | Anastasiya Shoshyna | Angelina Shakhraychuk | 6-2, 7-62 | Bucha | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anastasiya Shoshyna | Angelina Shakhraychuk | |
1. podanie % | 34/57 (60%) | 45/67 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/34 (71%) | 21/45 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 3/23 (13%) | 7/22 (32%) |
Zdobyte break-ball | 7/10 (70%) | 5/6 (83%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/67 (58%) | 30/57 (53%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/124 (53%) | 58/124 (47%) |
Double foul | 12 | 5 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anastasiya Shoshyna vs. Angelina Shakhraychuk - Wzajemne mecze
05.09.16 | 1. runda | Anastasiya Shoshyna | Angelina Shakhraychuk | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | Bucha | ceglana |
Anastasiya Shoshyna form & Angelina Shakhraychuk form
Anastasiya Shoshyna - ostatnie mecze
W25 Istanbul - halowa | ||||
26.10.20 Klasyf. | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Anhzelika Isaeva | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
15.09.20 Klasyf. | vs. Qinwen Zheng | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.09.20 2. runda klasyf. | vs. Emily Seibold | 6-4, 5-7, 10-6 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Lyubov Kostenko | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
08.09.20 Klasyf. | vs. Grace Min | 6-1, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
07.09.20 2. runda klasyf. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-73, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
06.09.20 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
25.08.20 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.08.20 1. runda | vs. Natalia Pietras | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.08.20 1. runda | vs. Julia Oczachowska | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.07.20 1. runda | vs. Katarzyna Piter | 6-0, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.07.20 1. runda | vs. Ania Hertel | 6-0, 7-64 | szczegóły meczu | |
26.07.20 1. runda | vs. Martyna Kubka | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.07.20 1. runda | vs. Magdalena Frech | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.07.20 1. runda | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.07.20 1. runda | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.07.20 1. runda | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.06.20 1. runda | vs. Joanna Zawadzka | 6-1, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.06.20 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-73, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Cairo - twarda | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Aliona Bolsova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.02.20 Klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Barbora Matusova | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Cairo - twarda | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
10.12.19 1. runda | vs. Barbara Haas | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
09.12.19 Klasyf. | vs. Victoria Kan | 4-6, 6-2, 10-3 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Komardina | 6-3, 6-73, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 St. - halowa | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Ana Bogdan | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Alice Tubello | 6-2, 6-77, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. Julia Terziyska | 6-2, Julia Terziyska - krecz | szczegóły meczu |
Angelina Shakhraychuk - ostatnie mecze
W25 Waco - twarda | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Livia Kraus | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - ceglana | ||||
28.06.18 2. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.06.18 1. runda | vs. Karolina Vlckova | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.06.18 Klasyf. | vs. Marcelina Podlinska | 1-6, 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Martina Pradova | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Chiara De Vito | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.06.18 Klasyf. | vs. Elena Griessner | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Sarah Nikocevic | 4-6, 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | |
Waco - twarda | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Chieh-Yu Hsu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stillwater - twarda | ||||
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Kathleen De Rienzo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Tamara Kupkova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.09.17 Klasyf. | vs. Gabriela Lee | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
01.08.17 1. runda | vs. Pei Hsuan Chen | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
19.07.17 1. runda | vs. Ana Bianca Mihaila | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Nadia Echeverria Alam | 6-3, 7-68 | szczegóły meczu | |
17.07.17 Klasyf. | vs. Julia Vulpio | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
11.07.17 1. runda | vs. Jennifer Timotin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.17 Klasyf. | vs. Linda Prenkovic | 4-2, Linda Prenkovic - krecz | szczegóły meczu | |
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Hind Abdelouahid | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
05.07.17 1. runda | vs. Kanika Vaidya | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kaltenkirchen - ceglana | ||||
20.06.17 1. runda | vs. Eva Marie Voracek | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
12.06.17 1. runda | vs. Daria Lodikova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
06.06.17 1. runda | vs. Karin Kennel | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
13.12.16 1. runda | vs. Yana Morderger | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
06.12.16 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
23.11.16 1. runda | vs. Jelena Stojanovic | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
17.11.16 2. runda | vs. Barbara Bonic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.16 1. runda | vs. Varvara Kuznetsova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
13.11.16 Finał | vs. Julia Lohoff | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |