INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dunja Stamenkovic vs. Anastasiya Saitova - Wzajemne mecze
21.07.14 | 2. runda | Anastasiya Saitova | Dunja Stamenkovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Istanbul | twarda |
Dunja Stamenkovic form & Anastasiya Saitova form
Dunja Stamenkovic - ostatnie mecze
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Domenika Turkovic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
13.06.17 1. runda | vs. Tijana Spasojevic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.06.17 Klasyf. | vs. Iva Zelic | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Julija Jauk | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.06.17 2. runda klasyf. | vs. Barbora Palcatova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Matea Mamic | 6-2, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.06.17 2. runda klasyf. | vs. Anda Karanusic | 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
18.05.17 2. runda | vs. Despina Papamichail | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.05.17 1. runda | vs. Deniz Paykoc | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.05.17 2. runda klasyf. | vs. Victoria Ariadna Beccio | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.05.17 Klasyf. | vs. Akiho Kakuya | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Simona Borisova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Simona Borisova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.05.17 Klasyf. | vs. Amelie Intert | 4-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.05.17 2. runda klasyf. | vs. Yu Shan | 3-6, 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
19.09.16 1. runda klasyf. | vs. Milana Spremo | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
30.08.16 1. runda | vs. Vivian Wolff | 6-1, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.08.16 Klasyf. | vs. Inbar Cohen | 4-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.08.16 1. runda klasyf. | vs. Megi Khmiadashvili | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.08.16 2. runda klasyf. | vs. Julia Nina Jankovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Slovenska Lupca - ceglana | ||||
15.08.16 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 6-4, Sofia Milatova - krecz | szczegóły meczu | |
15.08.16 2. runda klasyf. | vs. Tamara Kupkova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Vinkovci - ceglana | ||||
01.08.16 1. runda klasyf. | vs. Tijana Spasojevic | 6-75, 6-72 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
29.06.15 1. runda | vs. Nina Alibalic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
22.06.15 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
15.06.15 1. runda | vs. Jovana Vukovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
08.06.15 1. runda | vs. Dea Herdzelas | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Velenje - ceglana | ||||
18.05.15 1. runda | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
El Kantaoui - twarda | ||||
20.04.15 1. runda | vs. Chantelle Rigozzi | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Anastasiya Saitova - ostatnie mecze
Sharm El - twarda | ||||
20.09.16 1. runda | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 6-4, 3-6, 0-3, - Anastasiya Saitova - krecz | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
14.09.16 1. runda | vs. Sri Peddi Reddy | 7-65, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
08.09.16 2. runda | vs. Akilah James | 7-5, 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.09.16 1. runda | vs. Soha Sadiq | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
03.08.16 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.08.16 Klasyf. | vs. Minami Akiyama | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
28.07.16 2. runda | vs. Natalie Kallmunzerova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.07.16 1. runda | vs. Shivika Burman | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
21.07.16 2. runda | vs. Victoria Muntean | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.07.16 1. runda | vs. Dan Ni Wang | 7-66, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
18.04.16 Klasyf. | vs. Ribana Roth | 6-71, 0-2, - Anastasiya Saitova - krecz | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
14.04.16 2. runda | vs. Julia Lohoff | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.04.16 1. runda | vs. Alexandra Walters | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.04.16 Klasyf. | vs. Sofia Dmitrieva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
04.04.16 Klasyf. | vs. Dalila Spiteri | 4-6, - Anastasiya Saitova - krecz | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
30.03.16 1. runda | vs. Tamara Curovic | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
22.03.16 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.16 1. runda klasyf. | vs. Dagmara Baskova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.16 Klasyf. | vs. Taisia Polyarush | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
14.03.16 2. runda klasyf. | vs. Oleksandra Andrieieva | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Trnava - halowa | ||||
08.02.16 2. runda klasyf. | vs. Paulina Czarnik | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.16 1. runda klasyf. | vs. Anamarija Stevanovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
18.01.16 1. runda | vs. Albina Khabibulina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.01.16 Klasyf. | vs. Yuliya Kim | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
Ortisei - halowa | ||||
07.12.15 1. runda klasyf. | vs. Anna Turco | 3-6, 0-3, - Anastasiya Saitova - krecz | szczegóły meczu | |
Helsinki - halowa | ||||
16.11.15 Klasyf. | vs. Andrea Raaholdt | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
26.10.15 1. runda | vs. Lisa Whybourn | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
19.10.15 1. runda | vs. Freya Christie | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
21.09.15 Ćwierćfinał | vs. Ana Bianca Mihaila | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.09.15 2. runda | vs. Alexandra Riley | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |