Szwecja
22.02.99, 25 lat
22.02.99, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rebecca Ehn vs. Anastasiya Poplavska - Wzajemne mecze
19.09.18 | 1. runda | Anastasiya Poplavska | Rebecca Ehn | 6-1, 4-6, 7-65 | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
Rebecca Ehn form & Anastasiya Poplavska form
Rebecca Ehn - ostatnie mecze
Stockholm - halowa | ||||
22.10.18 Klasyf. | vs. Agnes Mitteregger | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Hilda Lundstedt | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
24.09.18 Klasyf. | vs. Muazzez Demirci | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Niditra Rajmohan | 6-2, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Jasmine Khoshabeh | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 1-6, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
Sandelfjord - ceglana | ||||
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Kimmy A. Guerin | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
25.06.18 Klasyf. | vs. Malene Helgo | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.06.18 1. runda klasyf. | vs. Cristina Adamescu | 6-2, 2-0, Cristina Adamescu - krecz | szczegóły meczu | |
Ystad - ceglana | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Joana Eidukonyte | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
17.04.18 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunis - ceglana | ||||
07.04.18 1. runda klasyf. | vs. Feriel Mahbouli | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
31.03.18 1. runda klasyf. | vs. Milana Zhabrailova | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
28.03.18 1. runda | vs. Molly Helgesson | 7-67, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
20.02.18 1. runda | vs. Andreea Ghitescu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
11.02.18 Klasyf. | vs. Lidia Mugelli | 6-72, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.02.18 1. runda klasyf. | vs. Agnes Ornella Biba | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
25.10.17 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.17 Klasyf. | vs. Emilie Hansen | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
12.09.17 1. runda | vs. Mia Eklund | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
08.09.17 Ćwierćfinał | vs. Francesca Jones | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.09.17 2. runda | vs. Vasilisa Aponasenko | 2-6, 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.09.17 1. runda | vs. Paulina Wulcan | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Lund - ceglana | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ystad - ceglana | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Katerina Filip | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
17.04.17 1. runda klasyf. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
10.04.17 1. runda klasyf. | vs. Lisa Ponomar | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
03.04.17 1. runda klasyf. | vs. Sabrina Rittberger | 4-6, 6-0, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
27.03.17 1. runda klasyf. | vs. Mariella Minetti | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Anastasiya Poplavska - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Ingkar Dyussebay | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Nasiba Espolova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Malika Amirgalieva | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Elena Malygina | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Annabelle Lammas | - Anastasiya Poplavska - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Eleonora Alvisi | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-61, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tamara Kostic | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-73, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Karen Marthiens | 0-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
17.08.23 1. runda | vs. Anna Snigireva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
09.08.23 2. runda | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Esther Vyrlan | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Sukhotina | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Lara Pfeifer | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Rada Zolotareva | 4-6, 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
17.05.23 2. runda | vs. Anna Kubareva | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 1. runda | vs. Elizaveta Koklina | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Tbilisi - twarda | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kuching - twarda | ||||
28.02.23 1. runda | vs. Jaeda Daniel | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kuala - twarda | ||||
23.02.23 2. runda | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.23 1. runda | vs. Vivian Yang | 6-71, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Shanelle Iaconi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |