MECZ
26.07.20 | 1. runda | Anastasiya Komardina | Justina Mikulskyte | 0-6, 6-2, 11-9 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
2 | ||
1-2 | Justina Mikulskyte | |
Anastasiya Komardina | 2-2 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
3-2 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasiya Komardina | 4-2 | |
0-0, 30-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Anastasiya Komardina | 0-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Justina Mikulskyte | |
Anastasiya Komardina | 2-1 | |
2-3 | Justina Mikulskyte | |
Anastasiya Komardina | 3-3 | |
3-4 | Justina Mikulskyte | |
Anastasiya Komardina | 5-4 | |
5-5 | Justina Mikulskyte | |
Anastasiya Komardina | 5-6 | |
5-7 | Justina Mikulskyte | |
Anastasiya Komardina | 6-8 | |
8-9 | Justina Mikulskyte | |
Anastasiya Komardina | 9-9 | |
0-9 | Justina Mikulskyte | |
11-9 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anastasiya Komardina vs. Justina Mikulskyte - Wzajemne mecze
26.07.20 | 1. runda | Anastasiya Komardina | Justina Mikulskyte | 0-6, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Anastasiya Komardina form & Justina Mikulskyte form
Anastasiya Komardina - ostatnie mecze
W25 Sozopol - twarda | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
05.10.22 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.22 1. runda klasyf. | vs. Yanina Wickmayer | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Renata Zarazua | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
21.10.20 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Cherbourg - halowa | ||||
14.10.20 1. runda | vs. Jana Fett | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
22.09.20 1. runda klasyf. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
14.09.20 Klasyf. | vs. Daniela Seguel | 4-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Aubane Droguet | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
08.09.20 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
30.08.20 1. runda | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oeiras - ceglana | ||||
21.08.20 Ćwierćfinał | vs. Alice Rame | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
20.08.20 2. runda | vs. Anna Siskova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.08.20 1. runda | vs. Francisca Jorge | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
08.08.20 1. runda klasyf. | vs. Kaja Juvan | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
01.08.20 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
28.07.20 1. runda | vs. Alice Tubello | 6-4, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
27.07.20 1. runda | vs. Fiona Codino | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.07.20 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
18.07.20 1. runda | vs. Viktorija Golubic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.07.20 1. runda | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.07.20 1. runda | vs. Manon Arcangioli | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.07.20 1. runda | vs. Carole Monnet | 6-3, 5-4 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - twarda | ||||
10.03.20 1. runda | vs. Anastasia Gasanova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
02.03.20 1. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.03.20 Klasyf. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.02.20 1. runda klasyf. | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Taisya Pachkaleva | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Amina Anshba | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Justina Mikulskyte - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Indore - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Dayeon Back | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
03.03.24 Finał | vs. Yeon Woo Ku | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 2-6, 7-60 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Yasmine Mansouri | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Daria Kudashova | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Antonia Ruzic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Laura Hietaranta | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Eliz Maloney | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Jana Fett | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
28.12.23 2. runda | vs. Daria Kudashova | 2-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Hiromi Abe | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Vacaria - ceglana | ||||
13.12.23 2. runda | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Daria Lodikova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Mogi - ceglana | ||||
10.12.23 Finał | vs. Francisca Jorge | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Półfinał | vs. Maria Mateas | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Cadence Brace | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Sylvie Zund | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Calgary - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Urszula Radwanska | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Edmonton - halowa | ||||
04.11.23 Półfinał | vs. Arina Rodionova | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Kylie Mckenzie | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Kayla Cross | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Caroline Romeo | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Marina Stakusic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |