Anastasiya Komardina vs. Jade Suvrijn 07.10.2018

Anastasiya Komardina vs. Jade Suvrijn 07.10.2018 - Riba - Roja De Turia - porównanie

MECZ

07.10.182. runda klasyf.Anastasiya Komardina Jade Suvrijn 6-3, 7-5 Spain Roja De ceglana

STATYSTYKA MECZU

7-5

Anastasiya Komardina
Rosja
08.07.97, 21 lat




360
116
138374 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
27.04.95, 24 lat




486
56
76284 $
Jade Suvrijn
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Anastasiya Komardina vs. Jade Suvrijn - Wzajemne mecze

07.10.182. runda klasyf.Anastasiya KomardinaJade Suvrijn6-3, 7-5 szczegóły meczuSpain Roja De ceglana

Anastasiya Komardina - ostatnie mecze

Sweden W25 Ystad - ceglana
22.06.19
Półfinał
vs. Danka Kovinic3-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
21.06.19
Ćwierćfinał
vs. Lina Gjorcheska6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
20.06.19
2. runda
vs. Cindy Burger6-4, 1-6, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
19.06.19
1. runda
vs. Nefisa Berberovic7-5, 4-6, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Belarus W25 Minsk - ceglana
14.06.19
Ćwierćfinał
vs. Irina Fetecau5-7, 7-62, 5-7 porażkaszczegóły meczu
13.06.19
2. runda
vs. Valeriya Strakhova6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
12.06.19
1. runda
vs. Ekaterina Kazionova6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Belarus W25 Minsk - ceglana
06.06.19
2. runda
vs. Francesca Jones6-4, 3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
05.06.19
1. runda
vs. Kristina Dmitruk6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Germany W25 Essen - ceglana
29.05.19
2. runda
vs. Anna Zaja5-7, 1-6 porażkaszczegóły meczu
28.05.19
1. runda
vs. Mina Hodzic6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
27.05.19
1. runda klasyf.
vs. Laura Boehner6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
27.05.19
Klasyf.
vs. Tayisiya Morderger6-0, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Germany Nurnberg - ceglana
18.05.19
1. runda klasyf.
vs. Quirine Lemoine1-6, 6-4, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Russia W25 Khimki - halowa
01.05.19
1. runda
vs. Daniela Vismane4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
France W25+H Calvi - twarda
14.04.19
Finał
vs. Audrey Albie6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
13.04.19
Półfinał
vs. Lou Brouleau4-6, 6-4, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
12.04.19
2. runda
vs. Loudmilla Bencheikh6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
12.04.19
Ćwierćfinał
vs. Andrea Lazaro Garcia5-7, 1-1, Andrea Lazaro Garcia - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
09.04.19
1. runda
vs. Tessah Andrianjafitrimo6-4, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt W15 Sharm - twarda
20.03.19
1. runda
vs. Arianne Hartono1-6, 6-76 porażkaszczegóły meczu
Russia W25+H Kazan - halowa
13.03.19
1. runda
vs. Kamilla Rakhimova3-6, 7-66, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Russia W25 Moscow - halowa
02.03.19
Półfinał
vs. Ganna Poznikhirenko6-3, 1-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
01.03.19
Ćwierćfinał
vs. Valeria Savinykh6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
28.02.19
2. runda
vs. Valentyna Ivakhnenko3-6, 7-67, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
27.02.19
1. runda
vs. Varvara Gracheva6-4, 3-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Kazakhstan W15 Shymkent - halowa
22.02.19
Ćwierćfinał
vs. Tamara Curovic6-76, 2-6 porażkaszczegóły meczu
21.02.19
2. runda
vs. Viktoriya Kanapatskaya6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
19.02.19
1. runda
vs. Sadafmoh Tolibova6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Kazakhstan W15 Shymkent - halowa
15.02.19
Ćwierćfinał
vs. Anastasia Tikhonova7-63, 6-76, 3-6 porażkaszczegóły meczu

Jade Suvrijn - ostatnie mecze

France W25+H Montpellier - ceglana
17.06.19
Klasyf.
vs. Vivien Juhaszova3-6, 6-1, 6-10 porażkaszczegóły meczu
Spain W60 Barcelona - ceglana
10.06.19
Klasyf.
vs. Alison Bai7-66, 2-6, 4-10 porażkaszczegóły meczu
10.06.19
1. runda klasyf.
vs. Nadja Bay Christians2-0, Nadja Bay Christians - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
Italy W25 Santa - ceglana
30.04.19
Klasyf.
vs. Adrienn Nagy- Jade Suvrijn - nieobecny(a)/(i) porażkaszczegóły meczu
Italy W25 Santa - ceglana
24.04.19
1. runda klasyf.
vs. Tatiana Pieri2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
France W25 Grenoble - halowa
04.02.19
1. runda klasyf.
vs. Lisa Sabino2-6, 6-71 porażkaszczegóły meczu
Spain Sant Cugat - ceglana
02.11.18
Ćwierćfinał
vs. Olga Saez Larra4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
01.11.18
2. runda
vs. Ane Mintegi Del Olmo2-6, 6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
30.10.18
1. runda
vs. Eva Guerrero Alvarez6-4, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
29.10.18
2. runda klasyf.
vs. Nora Ayala Serra6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
29.10.18
Klasyf.
vs. Marie Temin6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
28.10.18
1. runda klasyf.
vs. Carlota Molina Megias6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Italy Santa Margherita - ceglana
21.10.18
1. runda klasyf.
vs. Elisabetta Cocciaretto4-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Spain Seville - ceglana
19.10.18
Ćwierćfinał
vs. Daria Mishina6-3, 2-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
19.10.18
Półfinał
vs. Basak Eraydin0-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
17.10.18
2. runda
vs. Marie Benoit6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
16.10.18
1. runda
vs. Rebeka Masarova5-7, 6-3, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
14.10.18
Klasyf.
vs. Oana Georgeta Simion6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
14.10.18
2. runda klasyf.
vs. Angela Fita Boluda2-6, 6-2, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Spain Roja De - ceglana
07.10.18
2. runda klasyf.
vs. Anastasiya Komardina3-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Spain Valencia - ceglana
23.09.18
2. runda klasyf.
vs. Andrea Gamiz3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
22.09.18
1. runda klasyf.
vs. Gabriela Martinez Asensi6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
France Saint Malo - ceglana
17.09.18
Klasyf.
vs. Liudmila Samsonova4-6, 6-73 porażkaszczegóły meczu
16.09.18
2. runda klasyf.
vs. Alexandra Damaschin6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
15.09.18
1. runda klasyf.
vs. Audrey Albie4-6, 6-1, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Spain Las Palmas - ceglana
14.08.18
1. runda
vs. Mirjam Bjorklund2-6, 7-5, 3-6 porażkaszczegóły meczu
13.08.18
2. runda klasyf.
vs. Alexandra Alegre Ferre6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
13.08.18
Klasyf.
vs. Ivonne Cavalle-Reimers6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Spain Las Palmas - ceglana
08.08.18
2. runda
vs. Basak Eraydin6-4, 4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
06.08.18
1. runda
vs. Teliana Pereira6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
<