INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Eugeniya Pashkova vs. Anastasiya Komardina - Wzajemne mecze
11.05.15 | 1. runda | Anastasiya Komardina | Eugeniya Pashkova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | Bol | ceglana |
Eugeniya Pashkova form & Anastasiya Komardina form
Eugeniya Pashkova - ostatnie mecze
Bol - ceglana | ||||
08.06.15 1. runda | vs. Anna Shkudun | 1-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
01.06.15 1. runda | vs. Nina Stadler | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.06.15 Klasyf. | vs. Natalie Barbir | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
11.05.15 1. runda | vs. Anastasiya Komardina | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
04.05.15 2. runda | vs. Zuzana Luknarova | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.05.15 1. runda | vs. Nina Marjanovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Helsinki - halowa | ||||
10.11.14 2. runda | vs. Natalia Vajdova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.14 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Phuket - halowa | ||||
27.10.14 1. runda | vs. Kamonwan Buayam | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Phuket - halowa | ||||
20.10.14 2. runda | vs. Barbora Stefkova | 1-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.10.14 Ćwierćfinał | vs. Fang Ying Xun | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.10.14 1. runda | vs. Zuzana Zlochova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bangkok - twarda | ||||
13.10.14 Klasyf. | vs. Nicha Lertpitaksinchai | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.10.14 1. runda klasyf. | vs. Nichapa Rungtein | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
08.09.14 1. runda | vs. Anna Danilina | 7-5, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
01.09.14 1. runda | vs. Yuliana Lizarazo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
St.Petersburg - ceglana | ||||
18.08.14 1. runda | vs. Lidziya Marozava | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
04.08.14 Ćwierćfinał | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.08.14 1. runda | vs. Ekaterina Klyueva | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.08.14 Półfinał | vs. Alyona Sotnikova | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.08.14 2. runda | vs. Viktoryia Mun | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
28.07.14 1. runda | vs. Anna Grigoryan | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
28.07.14 2. runda | vs. Michaela Boev | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.07.14 Ćwierćfinał | vs. Alyona Sotnikova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
21.07.14 1. runda klasyf. | vs. Vlada Ekshibarova | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Middelburg - ceglana | ||||
30.06.14 1. runda klasyf. | vs. Vanessa Zemp | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.06.14 Klasyf. | vs. Daiana Negreanu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.06.14 1. runda | vs. Marina Melnikova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Breda - ceglana | ||||
23.06.14 1. runda | vs. Margalita Chakhnashvili-Ranzinger | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
09.06.14 Klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Anastasiya Komardina - ostatnie mecze
W25 Sozopol - twarda | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
05.10.22 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.22 1. runda klasyf. | vs. Yanina Wickmayer | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Renata Zarazua | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
21.10.20 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Cherbourg - halowa | ||||
14.10.20 1. runda | vs. Jana Fett | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
22.09.20 1. runda klasyf. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
14.09.20 Klasyf. | vs. Daniela Seguel | 4-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Aubane Droguet | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
08.09.20 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
30.08.20 1. runda | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oeiras - ceglana | ||||
21.08.20 Ćwierćfinał | vs. Alice Rame | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
20.08.20 2. runda | vs. Anna Siskova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.08.20 1. runda | vs. Francisca Jorge | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
08.08.20 1. runda klasyf. | vs. Kaja Juvan | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
01.08.20 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
28.07.20 1. runda | vs. Alice Tubello | 6-4, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
27.07.20 1. runda | vs. Fiona Codino | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.07.20 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
18.07.20 1. runda | vs. Viktorija Golubic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.07.20 1. runda | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.07.20 1. runda | vs. Manon Arcangioli | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.07.20 1. runda | vs. Carole Monnet | 6-3, 5-4 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - twarda | ||||
10.03.20 1. runda | vs. Anastasia Gasanova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
02.03.20 1. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.03.20 Klasyf. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.02.20 1. runda klasyf. | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Taisya Pachkaleva | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Amina Anshba | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |