MECZ
03.05.16 | 1. runda | Anastasiya Komardina | Dea Herdzelas | 6-2, 6-3 | Tunis | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anastasiya Komardina | Dea Herdzelas | |
1. podanie % | 53/72 (74%) | 23/48 (48%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/53 (62%) | 12/23 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/19 (42%) | 5/25 (20%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 3/12 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/48 (65%) | 31/72 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 72/120 (60%) | 48/120 (40%) |
Double foul | 3 | 7 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anastasiya Komardina vs. Dea Herdzelas - Wzajemne mecze
03.05.16 | 1. runda | Anastasiya Komardina | Dea Herdzelas | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Tunis | ceglana |
Anastasiya Komardina form & Dea Herdzelas form
Anastasiya Komardina - ostatnie mecze
W25 Sozopol - twarda | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
05.10.22 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.22 1. runda klasyf. | vs. Yanina Wickmayer | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Renata Zarazua | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
21.10.20 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Cherbourg - halowa | ||||
14.10.20 1. runda | vs. Jana Fett | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
22.09.20 1. runda klasyf. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
14.09.20 Klasyf. | vs. Daniela Seguel | 4-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Aubane Droguet | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
08.09.20 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
30.08.20 1. runda | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oeiras - ceglana | ||||
21.08.20 Ćwierćfinał | vs. Alice Rame | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
20.08.20 2. runda | vs. Anna Siskova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.08.20 1. runda | vs. Francisca Jorge | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
08.08.20 1. runda klasyf. | vs. Kaja Juvan | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
01.08.20 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
28.07.20 1. runda | vs. Alice Tubello | 6-4, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
27.07.20 1. runda | vs. Fiona Codino | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.07.20 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
18.07.20 1. runda | vs. Viktorija Golubic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.07.20 1. runda | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.07.20 1. runda | vs. Manon Arcangioli | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.07.20 1. runda | vs. Carole Monnet | 6-3, 5-4 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - twarda | ||||
10.03.20 1. runda | vs. Anastasia Gasanova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
02.03.20 1. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.03.20 Klasyf. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.02.20 1. runda klasyf. | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Taisya Pachkaleva | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Amina Anshba | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Dea Herdzelas - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 7-66, 0-2, - Dea Herdzelas - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Tamira Paszek | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Tena Lukas | 6-73, 6-77 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Vivian Wolff | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Georgia Pedone | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.09.23 3. runda | vs. Marie Benoit | 3-6, 0-3, - Dea Herdzelas - krecz | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Elena Pridankina | 7-5, Elena Pridankina - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 3. runda | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 6-2, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Yukina Saigo | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Simona Wirglerova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Lola Radivojevic | 6-72, 7-62, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Yuki Naito | 2-6, 2-4, - Dea Herdzelas - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Yuki Naito | 6-1, 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Sada Nahimana | 7-66, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Manon Leonard | 4-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Marta Soriano Santiago | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.06.23 3. runda | vs. Nefisa Berberovic | 7-5, 7-68 | szczegóły meczu | |
14.06.23 2. runda | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Makenna Jones | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
Makarska - ceglana | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
24.05.23 2. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Bianca Jolie Fernandez | 3-6, 2-1, - Dea Herdzelas - krecz | szczegóły meczu |