MECZ
07.08.17 | 1. runda klasyf. | Anastasiya Fedoryshyn | Tena Lukas | 7-63, 6-4 | Hechingen | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anastasiya Fedoryshyn vs. Tena Lukas - Wzajemne mecze
07.08.17 | 1. runda klasyf. | Anastasiya Fedoryshyn | Tena Lukas | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | Hechingen | ceglana |
Anastasiya Fedoryshyn form & Tena Lukas form
Anastasiya Fedoryshyn - ostatnie mecze
W15 Valencia - ceglana | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Pari Singh | 6-1, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Julia Stamatova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Joelle Steur | 2-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sarah Tatu | 3-6, 6-4, 10-1 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
23.11.17 2. runda | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.17 1. runda | vs. Mirabelle Njoze | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
18.11.17 Ćwierćfinał | vs. Giorgia Marchetti | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.11.17 2. runda | vs. Tamara Curovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.11.17 1. runda | vs. Adithya Karunaratne | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
10.11.17 Ćwierćfinał | vs. Cindy Burger | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.11.17 2. runda | vs. Lisa Ponomar | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.11.17 1. runda | vs. Anastasia Smirnova | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
Kiev - ceglana | ||||
27.09.17 2. runda | vs. Kateryna Sliusar | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.09.17 1. runda | vs. Luna Meers | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
20.09.17 2. runda | vs. Maryna Chernyshova | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.17 1. runda | vs. Iryna Rusyn | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
16.09.17 Półfinał | vs. Reka-Luca Jani | 7-5, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.09.17 Ćwierćfinał | vs. Laura-Ioana Paar | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.09.17 2. runda | vs. Barbara Kotelesova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.09.17 1. runda | vs. Fanni Gecsek | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
07.09.17 2. runda | vs. Yuliya Lysa | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.17 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hechingen - ceglana | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Tena Lukas | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Greta Arn | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
28.06.17 1. runda | vs. Nicoleta Dascalu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
14.06.17 2. runda | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
14.06.17 1. runda | vs. Ekaterina Trashchenko | 6-0, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stuttgart Stammheim - halowa | ||||
16.01.17 1. runda klasyf. | vs. Romy Koelzer | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Tena Lukas - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Despina Papamichail | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
16.02.24 2. runda | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.02.24 Finał | vs. Polona Hercog | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Rositsa Dencheva | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Tara Wurth | 0-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Francesca Curmi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Andreea Mitu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Diane Parry | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Anna Turati | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Dea Herdzelas | 7-63, 7-67 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu |