MECZ
21.09.15 | 2. runda klasyf. | Anastasiya Fedoryshyn | Angelina Shakhraychuk | 6-1, 6-2 | Bucha | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anastasiya Fedoryshyn vs. Angelina Shakhraychuk - Wzajemne mecze
21.09.15 | 2. runda klasyf. | Anastasiya Fedoryshyn | Angelina Shakhraychuk | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Bucha | ceglana |
Anastasiya Fedoryshyn form & Angelina Shakhraychuk form
Anastasiya Fedoryshyn - ostatnie mecze
W15 Valencia - ceglana | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Pari Singh | 6-1, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Julia Stamatova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Joelle Steur | 2-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sarah Tatu | 3-6, 6-4, 10-1 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
23.11.17 2. runda | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.17 1. runda | vs. Mirabelle Njoze | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
18.11.17 Ćwierćfinał | vs. Giorgia Marchetti | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.11.17 2. runda | vs. Tamara Curovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.11.17 1. runda | vs. Adithya Karunaratne | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
10.11.17 Ćwierćfinał | vs. Cindy Burger | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.11.17 2. runda | vs. Lisa Ponomar | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.11.17 1. runda | vs. Anastasia Smirnova | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
Kiev - ceglana | ||||
27.09.17 2. runda | vs. Kateryna Sliusar | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.09.17 1. runda | vs. Luna Meers | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
20.09.17 2. runda | vs. Maryna Chernyshova | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.17 1. runda | vs. Iryna Rusyn | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
16.09.17 Półfinał | vs. Reka-Luca Jani | 7-5, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.09.17 Ćwierćfinał | vs. Laura-Ioana Paar | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.09.17 2. runda | vs. Barbara Kotelesova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.09.17 1. runda | vs. Fanni Gecsek | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
07.09.17 2. runda | vs. Yuliya Lysa | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.17 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hechingen - ceglana | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Tena Lukas | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Greta Arn | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
28.06.17 1. runda | vs. Nicoleta Dascalu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
14.06.17 2. runda | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
14.06.17 1. runda | vs. Ekaterina Trashchenko | 6-0, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stuttgart Stammheim - halowa | ||||
16.01.17 1. runda klasyf. | vs. Romy Koelzer | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Angelina Shakhraychuk - ostatnie mecze
W25 Waco - twarda | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Livia Kraus | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - ceglana | ||||
28.06.18 2. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.06.18 1. runda | vs. Karolina Vlckova | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.06.18 Klasyf. | vs. Marcelina Podlinska | 1-6, 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Martina Pradova | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Chiara De Vito | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.06.18 Klasyf. | vs. Elena Griessner | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Sarah Nikocevic | 4-6, 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | |
Waco - twarda | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Chieh-Yu Hsu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stillwater - twarda | ||||
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Tamara Kupkova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.09.17 Klasyf. | vs. Gabriela Lee | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Kathleen De Rienzo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
01.08.17 1. runda | vs. Pei Hsuan Chen | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
19.07.17 1. runda | vs. Ana Bianca Mihaila | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Nadia Echeverria Alam | 6-3, 7-68 | szczegóły meczu | |
17.07.17 Klasyf. | vs. Julia Vulpio | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
11.07.17 1. runda | vs. Jennifer Timotin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.17 Klasyf. | vs. Linda Prenkovic | 4-2, Linda Prenkovic - krecz | szczegóły meczu | |
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Hind Abdelouahid | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
05.07.17 1. runda | vs. Kanika Vaidya | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kaltenkirchen - ceglana | ||||
20.06.17 1. runda | vs. Eva Marie Voracek | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
12.06.17 1. runda | vs. Daria Lodikova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
06.06.17 1. runda | vs. Karin Kennel | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
13.12.16 1. runda | vs. Yana Morderger | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
06.12.16 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
23.11.16 1. runda | vs. Jelena Stojanovic | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
17.11.16 2. runda | vs. Barbara Bonic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.16 1. runda | vs. Varvara Kuznetsova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
13.11.16 Finał | vs. Julia Lohoff | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |