MECZ
25.07.18 | 1. runda | Anastasija Sevastova | Pauline Parmentier | 6-2, 3-6, 6-4 | Moscow | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anastasija Sevastova | Pauline Parmentier | |
1. podanie % | 67/89 (75%) | 50/86 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 44/67 (66%) | 30/50 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/22 (36%) | 12/36 (33%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 5/11 (45%) |
Punkty zdobyte przez return | 44/86 (51%) | 37/89 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 96/175 (55%) | 79/175 (45%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 0 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Anastasija Sevastova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Pauline Parmentier | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anastasija Sevastova | 1-1 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Pauline Parmentier | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anastasija Sevastova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Pauline Parmentier | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasija Sevastova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Pauline Parmentier | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Anastasija Sevastova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, A-40 | ||
1-0 | Pauline Parmentier | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anastasija Sevastova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Pauline Parmentier | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasija Sevastova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Pauline Parmentier | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anastasija Sevastova | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Pauline Parmentier | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Anastasija Sevastova | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Pauline Parmentier | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasija Sevastova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Pauline Parmentier | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Anastasija Sevastova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Pauline Parmentier | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasija Sevastova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Pauline Parmentier | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anastasija Sevastova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Pauline Parmentier | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anastasija Sevastova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anastasija Sevastova vs. Pauline Parmentier - Wzajemne mecze
25.07.18 | 1. runda | Anastasija Sevastova | Pauline Parmentier | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | Moscow | ceglana |
Anastasija Sevastova form & Pauline Parmentier form
Anastasija Sevastova - ostatnie mecze
Austin - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anna Schmiedlova | 6-4, 2-1, - Anastasija Sevastova - krecz | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Sloane Stephens | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Julia Riera | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Elina Avanesyan | 6-2, 6-75, 2-0, Elina Avanesyan - krecz | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Elsa Jacquemot | 6-74, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Rebecca Peterson | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda | vs. Patricia Maria Tig | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Dayana Yastremska | 6-73, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-76, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.22 1. runda | vs. Magda Linette | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
06.01.22 2. runda | vs. Ann Li | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.01.22 1. runda | vs. Caroline Garcia | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.10.21 2. runda | vs. Ons Jabeur | 2-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.10.21 1. runda | vs. Polona Hercog | 3-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
31.08.21 1. runda | vs. Katerina Siniakova | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
14.08.21 1. runda klasyf. | vs. Jasmine Paolini | 1-6, 1-2, - Anastasija Sevastova - krecz | szczegóły meczu | |
Montreal - twarda | ||||
10.08.21 1. runda | vs. Cori Gauff | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
San Jose - twarda | ||||
02.08.21 1. runda | vs. Petra Martic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
25.07.21 1. runda | vs. Fiona Ferro | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
03.07.21 3. runda | vs. Barbora Krejcikova | 6-71, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.07.21 2. runda | vs. Marta Kostyuk | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.06.21 1. runda | vs. Zarina Diyas | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Eastbourne - trawiasta | ||||
24.06.21 Ćwierćfinał | vs. Elena Rybakina | 6-2, 6-77, 6-75 | szczegóły meczu | |
23.06.21 2. runda | vs. Cori Gauff | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.06.21 1. runda | vs. Marta Kostyuk | 6-1, 6-76, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.06.21 Klasyf. | vs. Christina Mchale | 6-3, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.06.21 1. runda klasyf. | vs. Nao Hibino | 6-0, 7-63 | szczegóły meczu |
Pauline Parmentier - ostatnie mecze
Paris - ceglana | ||||
29.09.20 1. runda | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
21.09.20 1. runda | vs. Magda Linette | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
10.09.20 2. runda | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
23.07.20 1. runda | vs. Amandine Hesse | 5-7, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
22.07.20 1. runda | vs. Clara Burel | 6-4, 3-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
20.07.20 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 5-4 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
13.07.20 1. runda | vs. Amandine Hesse | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.07.20 1. runda | vs. Myrtille Georges | 0-6, 7-65, 7-10 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Salma Djoubri | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
09.02.20 Klasyf. | vs. Anastasia Potapova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.20 1. runda klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Qiang Wang | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
11.01.20 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Dabrowski | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
19.12.19 2. runda | vs. Greetje Minnen | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.12.19 1. runda | vs. Caroline Garcia | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - twarda | ||||
10.11.19 | vs. Ajla Tomljanovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Sorana Cirstea | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
07.10.19 Klasyf. | vs. Stefanie Voegele | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tashkent - twarda | ||||
26.09.19 Ćwierćfinał | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.09.19 2. runda | vs. Timea Babos | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Aleksandra Krunic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
New Haven - twarda | ||||
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Lauren Davis | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.19 3. runda | vs. Ann Li | 6-4, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.09.19 2. runda | vs. Catherine Harrison | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |