MECZ
19.07.17 | 1. runda | Anastasia Zarycka | Viktoria Kamenskaya | 6-4, 3-1, - krecz | Olomouc | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anastasia Zarycka | Viktoria Kamenskaya | |
1. podanie % | 32/41 (78%) | 35/49 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/32 (69%) | 20/35 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/9 (44%) | 5/14 (36%) |
Zdobyte break-ball | 3/5 (60%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/49 (49%) | 15/41 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 50/90 (56%) | 40/90 (44%) |
Double foul | 1 | 0 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anastasia Zarycka vs. Viktoria Kamenskaya - Wzajemne mecze
19.07.17 | 1. runda | Anastasia Zarycka | Viktoria Kamenskaya | 6-4, 3-1, Viktoria Kamenskaya - krecz | szczegóły meczu | Olomouc | ceglana |
13.07.17 | 2. runda | Anastasia Zarycka | Viktoria Kamenskaya | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Versmold | ceglana |
Anastasia Zarycka form & Viktoria Kamenskaya form
Anastasia Zarycka - ostatnie mecze
W25 Koksijde - ceglana | ||||
10.08.21 1. runda | vs. Sada Nahimana | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kyiv - ceglana | ||||
22.07.21 2. runda | vs. Chloe Paquet | 6-73, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.07.21 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Stare - ceglana | ||||
15.06.21 Klasyf. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 7-64, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
27.05.21 2. runda | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.05.21 1. runda | vs. Martina Caregaro | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
03.05.21 Klasyf. | vs. Johana Markova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Anika Jaskova | 6-4, 0-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
02.03.21 Klasyf. | vs. Nina Stadler | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.03.21 2. runda klasyf. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Las - ceglana | ||||
28.11.20 Półfinał | vs. Maryna Zanevska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.20 Ćwierćfinał | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.11.20 2. runda | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.11.20 1. runda | vs. Alexandra Eala | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Las - ceglana | ||||
20.11.20 Ćwierćfinał | vs. Kaia Kanepi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.11.20 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.11.20 1. runda | vs. Gabriela Ce | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.11.20 Klasyf. | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.11.20 2. runda klasyf. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
06.11.20 Ćwierćfinał | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.11.20 2. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.11.20 1. runda | vs. Lina Glushko | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
30.10.20 Ćwierćfinał | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
29.10.20 2. runda | vs. Lina Glushko | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.10.20 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
24.09.20 2. runda | vs. Aneta Laboutkova | 5-7, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.09.20 1. runda | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.09.20 Klasyf. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-75, 10-7 | szczegóły meczu |
Viktoria Kamenskaya - ostatnie mecze
W25 Kazan - halowa | ||||
23.01.19 1. runda | vs. Daria Mishina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.01.19 Klasyf. | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Alena Fomina | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Dobrich - ceglana | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Gergana Topalova | 6-4, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
14.09.18 Półfinał | vs. Ulrikke Eikeri | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.09.18 Ćwierćfinał | vs. Ipek Oz | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.09.18 2. runda | vs. Marina Benito | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
11.09.18 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 2-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
03.09.18 1. runda klasyf. | vs. Martina Caregaro | 4-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
Essen - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Basak Eraydin | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Stare Splavy - ceglana | ||||
05.06.18 1. runda | vs. Monika Kilnarova | 2-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
Grado - ceglana | ||||
29.05.18 1. runda | vs. Alice Matteucci | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Khimki - halowa | ||||
01.05.18 1. runda | vs. Olga Doroshina | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
15.04.18 Klasyf. | vs. Mai Minokoshi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Yuxuan Zhang | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
Istanbul - twarda | ||||
10.04.18 1. runda | vs. Olga Doroshina | 7-64, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
23.11.17 2. runda | vs. Giulia Gatto-Monticone | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.17 1. runda | vs. Paula Arias Manjon | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
05.11.17 Klasyf. | vs. Fanny Stollar | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.11.17 1. runda klasyf. | vs. Kwan Yau Ng | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Istanbul - halowa | ||||
26.10.17 Ćwierćfinał | vs. Vitalia Diatchenko | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.17 2. runda | vs. Pemra Ozgen | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.10.17 1. runda | vs. Akgul Amanmuradova | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
16.10.17 Klasyf. | vs. Polina Monova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.10.17 2. runda klasyf. | vs. Anna Blinkova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.10.17 1. runda klasyf. | vs. Anna Morgina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Saint Petersburg - halowa | ||||
20.09.17 2. runda | vs. Aryna Sabalenka | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.17 1. runda | vs. Stefanie Voegele | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Biarritz - ceglana | ||||
15.09.17 Ćwierćfinał | vs. Patty Schnyder | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.09.17 2. runda | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |