INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Michaela Honcova vs. Anastasia Zarycka - Wzajemne mecze
19.04.18 | 2. runda | Anastasia Zarycka | Michaela Honcova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Santa Margherita | ceglana |
28.03.18 | 1. runda | Michaela Honcova | Anastasia Zarycka | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Santa Margherita | ceglana |
Michaela Honcova form & Anastasia Zarycka form
Michaela Honcova - ostatnie mecze
W15 Bratislava - ceglana | ||||
09.08.21 1. runda klasyf. | vs. Sylvie Zund | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Denise Hrdinkova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
27.08.20 1. runda | vs. Chantal Skamlova | 6-4, 1-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
W15 Tampere - halowa | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Katriin Saar | 7-63, 4-6, 0-3, - Michaela Honcova - krecz | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Venla Ahti | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Contrexeville - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Constance Sibille | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
02.07.19 1. runda | vs. Sara Errani | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
08.06.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Rome - ceglana | ||||
07.05.19 Klasyf. | vs. Alice Rame | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Pribylova | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Pelham - ceglana | ||||
10.04.19 Klasyf. | vs. Lorraine M. Guillermo | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.04.19 1. runda | vs. Sesil Karatantcheva | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-2, 3-6, 14-12 | szczegóły meczu | |
W80 Palm - ceglana | ||||
04.04.19 2. runda | vs. Elitsa Kostova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.04.19 1. runda | vs. Emily Fanning | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25+H Kazan - halowa | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Alina Charaeva | 6-4, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Margot Yerolymos | 6-2, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
13.02.19 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.02.19 Klasyf. | vs. Miriam Kolodziejova | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Caroline Werner | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
06.02.19 1. runda | vs. Kristina Kucova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Petange - halowa | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Eleonora Molinaro | 6-76, 6-75 | szczegóły meczu | |
Oslo - halowa | ||||
23.10.18 1. runda | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Joue Les - halowa | ||||
17.10.18 2. runda | vs. Amandine Hesse | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.10.18 1. runda | vs. Tess Sugnaux | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
Tianjin - twarda | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
26.09.18 1. runda | vs. Martina Caregaro | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
17.09.18 1. runda | vs. Victoria Bosio | 6-4, 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
Zagreb - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Olga Doroshina | 1-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu |
Anastasia Zarycka - ostatnie mecze
W25 Koksijde - ceglana | ||||
10.08.21 1. runda | vs. Sada Nahimana | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kyiv - ceglana | ||||
22.07.21 2. runda | vs. Chloe Paquet | 6-73, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.07.21 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Stare - ceglana | ||||
15.06.21 Klasyf. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 7-64, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
27.05.21 2. runda | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.05.21 1. runda | vs. Martina Caregaro | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
03.05.21 Klasyf. | vs. Johana Markova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Anika Jaskova | 6-4, 0-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
02.03.21 Klasyf. | vs. Nina Stadler | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.03.21 2. runda klasyf. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Las - ceglana | ||||
28.11.20 Półfinał | vs. Maryna Zanevska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.20 Ćwierćfinał | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.11.20 2. runda | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.11.20 1. runda | vs. Alexandra Eala | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Las - ceglana | ||||
20.11.20 Ćwierćfinał | vs. Kaia Kanepi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.11.20 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.11.20 1. runda | vs. Gabriela Ce | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.11.20 Klasyf. | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.11.20 2. runda klasyf. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
06.11.20 Ćwierćfinał | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.11.20 2. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.11.20 1. runda | vs. Lina Glushko | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
30.10.20 Ćwierćfinał | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
29.10.20 2. runda | vs. Lina Glushko | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.10.20 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
24.09.20 2. runda | vs. Aneta Laboutkova | 5-7, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.09.20 1. runda | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.09.20 Klasyf. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-75, 10-7 | szczegóły meczu |