MECZ
10.02.17 | Ćwierćfinał | Anastasia Zarycka | Guiomar Zuleta De Reales | 6-4, 6-4 | Manacor | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anastasia Zarycka | Guiomar Zuleta De Reales | |
1. podanie % | 42/60 (70%) | 47/64 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/42 (55%) | 21/47 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/18 (56%) | 9/17 (53%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 4/6 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/64 (53%) | 27/60 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/124 (54%) | 57/124 (46%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anastasia Zarycka vs. Guiomar Zuleta De Reales - Wzajemne mecze
10.02.17 | Ćwierćfinał | Anastasia Zarycka | Guiomar Zuleta De Reales | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Manacor | ceglana |
Anastasia Zarycka form & Guiomar Zuleta De Reales form
Anastasia Zarycka - ostatnie mecze
W25 Koksijde - ceglana | ||||
10.08.21 1. runda | vs. Sada Nahimana | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kyiv - ceglana | ||||
22.07.21 2. runda | vs. Chloe Paquet | 6-73, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.07.21 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Stare - ceglana | ||||
15.06.21 Klasyf. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 7-64, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
27.05.21 2. runda | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.05.21 1. runda | vs. Martina Caregaro | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
03.05.21 Klasyf. | vs. Johana Markova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Anika Jaskova | 6-4, 0-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
02.03.21 Klasyf. | vs. Nina Stadler | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.03.21 2. runda klasyf. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Las - ceglana | ||||
28.11.20 Półfinał | vs. Maryna Zanevska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.20 Ćwierćfinał | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.11.20 2. runda | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.11.20 1. runda | vs. Alexandra Eala | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Las - ceglana | ||||
20.11.20 Ćwierćfinał | vs. Kaia Kanepi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.11.20 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.11.20 1. runda | vs. Gabriela Ce | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.11.20 Klasyf. | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.11.20 2. runda klasyf. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
06.11.20 Ćwierćfinał | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.11.20 2. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.11.20 1. runda | vs. Lina Glushko | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
30.10.20 Ćwierćfinał | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
29.10.20 2. runda | vs. Lina Glushko | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.10.20 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
24.09.20 2. runda | vs. Aneta Laboutkova | 5-7, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.09.20 1. runda | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.09.20 Klasyf. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-75, 10-7 | szczegóły meczu |
Guiomar Zuleta De Reales - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Lois Boisson | 6-4, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Ani Atanasova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
23.02.24 Półfinał | vs. Manon Leonard | 6-74, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 Ćwierćfinał | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Paris Corley | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Amelie Van Impe | 6-3, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Merel Hoedt | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
22.01.24 Finał | vs. Polona Hercog | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.01.24 Półfinał | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Strakhova | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Ayla Aksu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Diana Demidova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
18.12.23 Półfinał | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.12.23 Finał | vs. Alina Charaeva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Yasmine Mansouri | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Polina Iatcenko | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Tamara Kostic | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Valentina Ryser | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Nahia Berecoechea | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Dominika Salkova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Adithya Karunaratne | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu |