INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ganna Poznikhirenko vs. Anastasia Zarycka - Wzajemne mecze
24.10.18 | 1. runda | Anastasia Zarycka | Ganna Poznikhirenko | 6-75, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Santa Margherita | ceglana |
07.11.16 | Klasyf. | Anastasia Zarycka | Ganna Poznikhirenko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Minsk | halowa |
30.07.16 | Finał | Anastasia Zarycka | Ganna Poznikhirenko | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | Parnu | ceglana |
Ganna Poznikhirenko form & Anastasia Zarycka form
Ganna Poznikhirenko - ostatnie mecze
W60 Templeton - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Louisa Chirico | 3-2, - Ganna Poznikhirenko - krecz | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Maria Kozyreva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Victoria Hu | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Elysia Bolton | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Katja Wiersholm | 6-3, 6-76, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
19.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Madison Brengle | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Ava Markham | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Samantha Crawford | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Dallas - halowa | ||||
25.07.23 Klasyf. | vs. Madison Sieg | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ava Markham | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Evansville - twarda | ||||
18.07.23 Klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Wichita - twarda | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-65, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Hanna Chang | 6-75, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Colorado - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Rachel Gailis | 3-6, 7-62, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bethany - ceglana | ||||
20.05.23 Półfinał | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Mia Horvit | 6-75, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Katarina Kozarov | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Capucine Jauffret | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Cadence Brace | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.05.23 Klasyf. | vs. Ahmani Guichard | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Yamakita | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Zephyrhills - ceglana | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Hanna Chang | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Kennedy Shaffer | 6-3, 4-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
18.04.23 Klasyf. | vs. Victoria Osuigwe | 6-1, 6-76, 10-4 | szczegóły meczu | |
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Katerina Shabashkevich | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Anastasia Zarycka - ostatnie mecze
W25 Koksijde - ceglana | ||||
10.08.21 1. runda | vs. Sada Nahimana | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kyiv - ceglana | ||||
22.07.21 2. runda | vs. Chloe Paquet | 6-73, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.07.21 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Stare - ceglana | ||||
15.06.21 Klasyf. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 7-64, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
27.05.21 2. runda | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.05.21 1. runda | vs. Martina Caregaro | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
03.05.21 Klasyf. | vs. Johana Markova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Anika Jaskova | 6-4, 0-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
02.03.21 Klasyf. | vs. Nina Stadler | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.03.21 2. runda klasyf. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Las - ceglana | ||||
28.11.20 Półfinał | vs. Maryna Zanevska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.20 Ćwierćfinał | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.11.20 2. runda | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.11.20 1. runda | vs. Alexandra Eala | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Las - ceglana | ||||
20.11.20 Ćwierćfinał | vs. Kaia Kanepi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.11.20 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.11.20 1. runda | vs. Gabriela Ce | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.11.20 Klasyf. | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.11.20 2. runda klasyf. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
06.11.20 Ćwierćfinał | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.11.20 2. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.11.20 1. runda | vs. Lina Glushko | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
30.10.20 Ćwierćfinał | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
29.10.20 2. runda | vs. Lina Glushko | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.10.20 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
24.09.20 2. runda | vs. Aneta Laboutkova | 5-7, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.09.20 1. runda | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.09.20 Klasyf. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-75, 10-7 | szczegóły meczu |