Anastasia Zakharova vs. Noel Saidenova 11.09.2019

Anastasia Zakharova vs. Noel Saidenova 11.09.2019 - W15 Shymkent - porównanie

MECZ

11.09.191. rundaAnastasia Zakharova Noel Saidenova 3-0, - krecz Kazakhstan W15 Shymkent ceglana

STATYSTYKA MECZU

Anastasia ZakharovaNoel Saidenova
1. podanie %6/8 (75%)5/10 (50%)
Punkty zdobyte z 1. podania5/6 (83%)2/5 (40%)
Punkty zdobyte z 2. podania0/2 (0%)0/5 (0%)
Punkty zdobyte przez return8/10 (80%)3/8 (38%)
Zdobyte punkty – razem13/18 (72%)5/18 (28%)
Double foul14
Asy

STATYSTYKA MECZU

1
0-0Noel Saidenova Noel Saidenova serve
0-0, 30-15
Anastasia Zakharova Anastasia Zakharova serve1-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, A-40
2-0Noel Saidenova Noel Saidenova serve
0-0
Anastasia Zakharova Anastasia Zakharova serve3-0
3-0
2
- krecz

Anastasia Zakharova
Rosja
18.01.02, 17 lat




398
110
19277 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
06.02.02, 17 lat







Noel Saidenova
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Anastasia Zakharova vs. Noel Saidenova - Wzajemne mecze

11.09.191. rundaAnastasia ZakharovaNoel Saidenova3-0, Noel Saidenova - kreczszczegóły meczuKazakhstan W15 Shymkent ceglana
21.08.191. rundaAnastasia ZakharovaNoel Saidenova6-2, 6-3 szczegóły meczuRussia W15 Moscow ceglana
19.02.19Klasyf.Anastasia ZakharovaNoel Saidenova6-1, 6-0 szczegóły meczuKazakhstan W15 Shymkent halowa

Anastasia Zakharova - ostatnie mecze

Kazakhstan W15 Shymkent - ceglana
15.09.19
Finał
vs. Angelina Zhuravleva6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
14.09.19
Półfinał
vs. Tamara Curovic6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
13.09.19
Ćwierćfinał
vs. Polina Bakhmutkina6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
12.09.19
2. runda
vs. Elina Avanesyan6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
11.09.19
1. runda
vs. Noel Saidenova3-0, Noel Saidenova - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
Russia W25+H Penza - twarda
29.08.19
2. runda
vs. Mariia Tkacheva6-4, 2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
28.08.19
1. runda
vs. Sviatlana Pirazhenka6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Russia W15 Moscow - ceglana
24.08.19
Półfinał
vs. Amina Anshba3-6, 6-4, 4-6 porażkaszczegóły meczu
23.08.19
Ćwierćfinał
vs. Taisya Pachkaleva6-0, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
22.08.19
2. runda
vs. Sviatlana Pirazhenka6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
21.08.19
1. runda
vs. Noel Saidenova6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Russia W15 Moscow - ceglana
17.08.19
Półfinał
vs. Amina Anshba2-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
16.08.19
Ćwierćfinał
vs. Taisya Pachkaleva6-3, 6-71, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
15.08.19
2. runda
vs. Maria Krupenina6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
14.08.19
1. runda
vs. Veronika Pepelyaeva6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Russia W25 Moscow - ceglana
23.07.19
1. runda
vs. Draginja Vukovic5-7, 6-4, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Kazakhstan W80 Nur - twarda
19.07.19
Ćwierćfinał
vs. Natalija Kostic6-2, 4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
18.07.19
2. runda
vs. Ksenia Palkina6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
17.07.19
1. runda
vs. Yekaterina Dmitrichenko6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
16.07.19
Klasyf.
vs. Darya Lavrichenko7-5, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Izrael W15 Netanya - twarda
23.06.19
Finał
vs. Ekaterina Vishnevskaya6-2, 2-0, Ekaterina Vishnevskaya - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
22.06.19
Półfinał
vs. Nicole Khirin6-0, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
21.06.19
Ćwierćfinał
vs. Lou Adler6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
20.06.19
2. runda
vs. Agathe Timsit6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
18.06.19
1. runda
vs. Shavit Kimchi6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Izrael W25 Akko - twarda
12.06.19
1. runda
vs. Fanny Ostlund4-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Uzbekistan W25 Fergana - twarda
08.06.19
Półfinał
vs. Valeriya Yushchenko4-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
07.06.19
Ćwierćfinał
vs. Sadafmoh Tolibova6-0, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
06.06.19
2. runda
vs. Polina Monova5-7, 7-5, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
05.06.19
1. runda
vs. Ekaterina Nikiforova6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu

Noel Saidenova - ostatnie mecze

Kazakhstan W15 Shymkent - ceglana
11.09.19
1. runda
vs. Anastasia Zakharova0-3, - Noel Saidenova - kreczporażkaszczegóły meczu
Russia W25+H Penza - twarda
28.08.19
1. runda
vs. Ekaterina Yashina6-2, 2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
27.08.19
Klasyf.
vs. Darya Lavrichenko6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
26.08.19
1. runda klasyf.
vs. Elizaveta Gurianova6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Russia W15 Moscow - ceglana
21.08.19
1. runda
vs. Anastasia Zakharova2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
20.08.19
Klasyf.
vs. Diana Demidova6-4, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
19.08.19
1. runda klasyf.
vs. Elina Nepliy7-63, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Russia W15 Moscow - ceglana
16.08.19
Ćwierćfinał
vs. Amina Anshba3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
15.08.19
2. runda
vs. Ekaterina Kazionova6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
14.08.19
1. runda
vs. Aleksandra Pospelova6-3, 3-6, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
13.08.19
Klasyf.
vs. Maria Manilova6-4, 3-6, 12-10 zwycięstwoszczegóły meczu
12.08.19
1. runda klasyf.
vs. Sofia Vaynberg6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Finland W15 Savitaipale - ceglana
03.08.19
Półfinał
vs. Anastasia Kulikova3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
02.08.19
Ćwierćfinał
vs. Sofia Nami Samavati6-4, 4-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
01.08.19
2. runda
vs. Himari Sato6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
31.07.19
1. runda
vs. Julia Lovqvist6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Finland W15 Tampere - halowa
24.07.19
1. runda
vs. Evgeniya Levashova2-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
30.05.19
2. runda
vs. Mira Antonitsch3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
29.05.19
1. runda
vs. Giorgie Jones6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
28.05.19
Klasyf.
vs. Gabriela Aura Zarnoveanu6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
21.05.19
Klasyf.
vs. Doroteja Joksovic6-72, 2-6 porażkaszczegóły meczu
20.05.19
1. runda klasyf.
vs. Anamarija Spoljaric6-75, 6-2, 10-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
14.05.19
Klasyf.
vs. Eline Audenaert6-72, 2-6 porażkaszczegóły meczu
13.05.19
1. runda klasyf.
vs. Micol Sanna6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Uzbekistan W25 Andijan - twarda
22.04.19
1. runda klasyf.
vs. Shalimar Talbi3-6, 6-74 porażkaszczegóły meczu
Kazakhstan W15 Shymkent - ceglana
18.04.19
2. runda
vs. Viktoriia Dema3-6, 1-2, - Noel Saidenova - kreczporażkaszczegóły meczu
17.04.19
1. runda
vs. Darja Semenistaja6-1, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
16.04.19
Klasyf.
vs. Vitalia Stamat6-73, 6-2, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
15.04.19
1. runda klasyf.
vs. Anastasia Veselova6-4, 7-67 zwycięstwoszczegóły meczu
Kazakhstan W15 Shymkent - halowa
19.02.19
Klasyf.
vs. Anastasia Zakharova1-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
<