Kazachstan
26.09.02, 21 lat
26.09.02, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
28.05.99, 24 lat
28.05.99, 24 lat
Dana Issabayeva vs. Anastasia Veselova - Wzajemne mecze
09.09.18 | Klasyf. | Anastasia Veselova | Dana Issabayeva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Almaty | ceglana |
Dana Issabayeva form & Anastasia Veselova form
Dana Issabayeva - ostatnie mecze
Almaty - ceglana | ||||
09.09.18 Klasyf. | vs. Anastasia Veselova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Almaty - twarda | ||||
08.07.18 Klasyf. | vs. Ksenia Kolesnikova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Almaty - halowa | ||||
30.01.17 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Klyueva | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Anastasia Veselova - ostatnie mecze
W15 Castellon - ceglana | ||||
02.11.21 Klasyf. | vs. Naia Mercadier | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.11.21 2. runda klasyf. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
13.09.21 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Sakura Hosogi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Don - dywanowa | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Erica Oosterhout | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
08.02.21 2. runda klasyf. | vs. Daria Krasnova | 6-75, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Kouchnareva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
31.01.21 1. runda klasyf. | vs. Valentina Losciale | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
02.11.20 2. runda klasyf. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Lucia Gomez Delgado | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Platja - ceglana | ||||
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Santarem - twarda | ||||
14.09.20 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - halowa | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. Venla Ahti | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Marija Semenistaja | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Johanna Strom | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
22.10.19 Klasyf. | vs. Louise Wikander | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Johanna Strom | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
19.09.19 2. runda | vs. Polina Bakhmutkina | 3-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Sofiya Chursina | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Daria Mikhaylova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.09.19 Klasyf. | vs. Nasiba Espolova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Maria Shusharina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.19 Klasyf. | vs. Larisa Bekmetova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Stella Remander | 6-4, 6-73, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Noel Saidenova | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
22.09.18 Klasyf. | vs. Corina Mader | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
16.09.18 Klasyf. | vs. Alexandra Grinchishina | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Almaty - ceglana | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Dariya Detkovskaya | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |