MECZ
18.05.16 | 1. runda | Anastasia Vdovenco | Ioana Toanchina | 6-0, 6-1 | Galati | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anastasia Vdovenco | Ioana Toanchina | |
1. podanie % | 24/36 (67%) | 29/49 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/24 (79%) | 13/29 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/12 (58%) | 6/20 (30%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/49 (61%) | 10/36 (28%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/85 (66%) | 29/85 (34%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
13.07.98, 25 lat
13.07.98, 25 lat
Anastasia Vdovenco vs. Ioana Toanchina - Wzajemne mecze
18.05.16 | 1. runda | Anastasia Vdovenco | Ioana Toanchina | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Galati | ceglana |
Anastasia Vdovenco form & Ioana Toanchina form
Anastasia Vdovenco - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
19.11.19 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Ellen Allgurin | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Sandra Samir | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Joanna Zawadzka | 6-74, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Svetlana Iansitova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Telavi - ceglana | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Nino Natsvlishvili | 6-4, 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W15 Telavi - ceglana | ||||
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Anna Siskova | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Nino Natsvlishvili | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Chornomorsk - ceglana | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Elina Nepliy | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 6-74, 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Focsani - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Ana Bianca Mihaila | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bucha - ceglana | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Anna Parkhomenko | 1-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Julia Oczachowska | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Maria Tanasescu | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grodzisk - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Kristyna Hrabalova | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bytom - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Daria Lodikova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Ludmila Kareisova | 6-0, 1-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Pyka | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.19 Klasyf. | vs. Darja Vidmanova | 1-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sabina Machalova | 0-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Maria Shusharina | 2-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.07.19 1. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Barletta - ceglana | ||||
16.05.19 1. runda | vs. Federica Arcidiacono | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tucepi - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.03.19 1. runda | vs. Lena Lutzeier | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
23.03.19 Półfinał | vs. Julia Lohoff | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.03.19 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.19 2. runda | vs. Merel Hoedt | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
19.03.19 1. runda | vs. Nadja Gilchrist | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Ioana Toanchina - ostatnie mecze
W15 Focsani - ceglana | ||||
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Isabela Ioana Dima | 7-5, 6-74, 2-10 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
09.09.18 2. runda klasyf. | vs. Iulia Savescu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Simona Ilieva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Daria Solovyeva | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Kristina Miletic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Nicoleta Cristina Bajescu | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Dijon - twarda | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Andra Maria Nitescu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Focsani - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Alexia Gandac | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Curtea De - ceglana | ||||
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Jana Bojovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Makhorkina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Mia Mijatovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
18.12.17 2. runda klasyf. | vs. Valeriia Sheikina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Badenweiler - ceglana | ||||
04.09.17 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Vukota | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.09.17 Klasyf. | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mamaia - ceglana | ||||
28.08.17 Klasyf. | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
22.08.17 1. runda | vs. Adriana Sosnovschi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.17 2. runda klasyf. | vs. Laura Cazacu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.17 Klasyf. | vs. Iulia Savescu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Madison Bourguignon | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
24.07.17 2. runda klasyf. | vs. Giorgie Jones | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Zinovia Vaneva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Focsani - ceglana | ||||
03.07.17 Klasyf. | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.07.17 2. runda klasyf. | vs. Andreia Beberechi | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Anjana Suresh | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Curtea De - ceglana | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |