MECZ
23.10.19 | 1. runda | Anastasia Tikhonova | Cemre Anil | 6-3, 6-3 | W15 Antalya | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Anastasia Tikhonova | Cemre Anil | |
1. podanie % | 32/46 (70%) | 30/40 (75%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/32 (66%) | 17/30 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/14 (57%) | 3/10 (30%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 20/40 (50%) | 17/46 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 49/86 (57%) | 37/86 (43%) |
Double foul | 1 | 0 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
1-3 | Cemre Anil | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Tikhonova | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Cemre Anil | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Anastasia Tikhonova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
5-3 | Cemre Anil | |
0-0, 15-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Anastasia Tikhonova | 0-0 | |
0-0, 0-15 | ||
0-1 | Cemre Anil | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Tikhonova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Cemre Anil | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
3-2 | Cemre Anil | |
0-0 | ||
Anastasia Tikhonova | 4-2 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
4-3 | Cemre Anil | |
0-0, 15-0 | ||
Anastasia Tikhonova | 5-3 | |
0-0, 15-0 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anastasia Tikhonova vs. Cemre Anil - Wzajemne mecze
23.10.19 | 1. runda | Anastasia Tikhonova | Cemre Anil | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Antalya | twarda |
Anastasia Tikhonova form & Cemre Anil form
Anastasia Tikhonova - ostatnie mecze
W75 Maribor - halowa | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Talia Gibson | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Daria Snigur | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Lulu Sun | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Suzan Lamens | 4-6, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Yuriko Miyazaki | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Sinja Kraus | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Aliona Falei | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Milana Zhabrailova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Harmony Tan | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lois Boisson | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Lena Papadakis | 5-7, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Emily Appleton | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Linda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 Klasyf. | vs. Mai Hontama | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Saisai Zheng | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Vaishnavi Adkar | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jule Niemeier | 7-64, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Lea Boskovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
10.12.23 Finał | vs. Arianne Hartono | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Półfinał | vs. Nigina Abduraimova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Emily Appleton | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Arina Rodionova | 5-7, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-72, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Cemre Anil - ostatnie mecze
W15 Manacor - twarda | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marina Gatell | 6-75, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Maja Chwalinska | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.12.21 2. runda klasyf. | vs. Jenny Lim | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
11.10.21 2. runda klasyf. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
04.10.21 2. runda klasyf. | vs. Anna Brogan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
14.09.21 1. runda | vs. Gabriela Duca | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Dimitra Tsatsa | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.04.21 1. runda | vs. Melodie Collard | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.21 2. runda klasyf. | vs. Jessie Aney | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 5-7, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.03.21 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.02.21 2. runda klasyf. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.02.21 1. runda klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
31.01.21 2. runda | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.01.21 1. runda | vs. Olga Doroshina | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.01.21 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-74, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.01.21 1. runda | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.01.21 Klasyf. | vs. Dilara Okur | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.01.21 2. runda klasyf. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.12.20 Klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.20 2. runda klasyf. | vs. Elizaveta Dementyeva | 4-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Eda Numanoglu | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Suzan Lamens | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
17.09.20 1. runda | vs. Doroteja Joksovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.09.20 1. runda | vs. Ani Vangelova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.09.20 1. runda | vs. Anita Wagner | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.20 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu |