INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anastasiya Poplavska vs. Anastasia Sukhotina - Wzajemne mecze
04.08.23 | Ćwierćfinał | Anastasia Sukhotina | Anastasiya Poplavska | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Tbilisi | twarda |
05.08.18 | 2. runda klasyf. | Anastasia Sukhotina | Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Kazan | ceglana |
Anastasiya Poplavska form & Anastasia Sukhotina form
Anastasiya Poplavska - ostatnie mecze
W50 Lopota - twarda | ||||
21.04.24 1. runda klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Angelina Wirges | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.04.24 Klasyf. | vs. Vlada Mincheva | 7-68, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.04.24 2. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Ingkar Dyussebay | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Nasiba Espolova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Malika Amirgalieva | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Elena Malygina | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Annabelle Lammas | - | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Eleonora Alvisi | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-61, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tamara Kostic | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-73, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Karen Marthiens | 0-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
17.08.23 1. runda | vs. Anna Snigireva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
09.08.23 2. runda | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Esther Vyrlan | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Sukhotina | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Lara Pfeifer | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Rada Zolotareva | 4-6, 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
17.05.23 2. runda | vs. Anna Kubareva | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 1. runda | vs. Elizaveta Koklina | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Tbilisi - twarda | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Anastasia Sukhotina - ostatnie mecze
W15 Shymkent - ceglana | ||||
24.04.24 1. runda | vs. Nasiba Espolova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
20.04.24 Półfinał | vs. Valeriya Yushchenko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.04.24 Ćwierćfinał | vs. Gozal Ainitdinova | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Kseniya Yersh | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.04.24 2. runda | vs. Satima Toregen | Satima Toregen - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Kuala - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Remika Ohashi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 5-7, 0-2, - Anastasia Sukhotina - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Xichen Zhao | 6-73, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Xichen Zhao | 7-5, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Laura Cilekova | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Cara Korhonen | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Nagi Hanatani | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.01.24 Klasyf. | vs. Alessia Popescu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Mateva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Michika Ozeki | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ahmedabad - twarda | ||||
03.12.23 Finał | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alina Charaeva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Anastasia Gasanova | 5-5, Anastasia Gasanova - krecz | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Ranim Rassil | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |