Rosja
06.03.02, 22 lat
06.03.02, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Alisa Rastegaeva vs. Anastasia Sukhotina - Wzajemne mecze
04.08.18 | 1. runda klasyf. | Anastasia Sukhotina | Alisa Rastegaeva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Kazan | ceglana |
Alisa Rastegaeva form & Anastasia Sukhotina form
Alisa Rastegaeva - ostatnie mecze
W15 Stockholm - halowa | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Sofiya Chekhlystova | 0-6, 0-4, - Alisa Rastegaeva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 1-6, - Alisa Rastegaeva - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Viktoriia Dema | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Laura Kubacakova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25+H Penza - twarda | ||||
27.08.19 Klasyf. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Darya Gaifullina | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - ceglana | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Elizaveta Volodko | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Kolesnikova | 3-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Barbare Eristavi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 2-5, - Alisa Rastegaeva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Toma | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.03.19 Klasyf. | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Yolande Leacock | Yolande Leacock - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Polina Golubovskaya | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Aya El Sayed | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Emma Zakordoniec | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
12.12.18 1. runda | vs. Lana Sipek | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
05.12.18 1. runda | vs. Charlotte Roemer | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
28.11.18 1. runda | vs. Kerstin Peckl | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
19.11.18 Klasyf. | vs. Vickie Trocker | 7-5, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
11.11.18 1. runda klasyf. | vs. Ludmila Kareisova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
05.11.18 Klasyf. | vs. Katarzyna Pitak | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
24.09.18 1. runda | vs. Maria Shusharina | 0-6, 0-3, - Alisa Rastegaeva - krecz | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
16.09.18 Klasyf. | vs. Olga Terteac | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.09.18 1. runda klasyf. | vs. Darya Yelfimova | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Almaty - ceglana | ||||
10.09.18 1. runda | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Anastasia Sukhotina - ostatnie mecze
W15 Kuala - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Remika Ohashi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 5-7, 0-2, - Anastasia Sukhotina - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Xichen Zhao | 6-73, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Xichen Zhao | 7-5, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Laura Cilekova | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Cara Korhonen | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Nagi Hanatani | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.01.24 Klasyf. | vs. Alessia Popescu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Mateva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Michika Ozeki | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ahmedabad - twarda | ||||
03.12.23 Finał | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alina Charaeva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Anastasia Gasanova | 5-5, Anastasia Gasanova - krecz | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Ranim Rassil | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Lya Fernandez | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
19.08.23 Półfinał | vs. Aglaya Fedorova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |