MECZ
10.09.19 | Klasyf. | Anastasia Shaulskaya | Adelina Krueger | 6-3, 6-2 | W25 Santa | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anastasia Shaulskaya | Adelina Krueger | |
1. podanie % | 42/58 (72%) | 24/52 (46%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/42 (43%) | 9/24 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/16 (56%) | 8/28 (29%) |
Zdobyte break-ball | 8/11 (73%) | 4/11 (36%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/52 (67%) | 31/58 (53%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/110 (56%) | 48/110 (44%) |
Double foul | 2 | 13 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Anastasia Shaulskaya | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP] | ||
2-2 | Adelina Krueger | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Anastasia Shaulskaya | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Adelina Krueger | |
Anastasia Shaulskaya | 5-2 | |
0-0, 0-30 | ||
5-3 | Adelina Krueger | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Anastasia Shaulskaya | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
0-1 | Adelina Krueger | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Shaulskaya | 1-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Adelina Krueger | |
Anastasia Shaulskaya | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
Anastasia Shaulskaya | 4-2 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
5-2 | Adelina Krueger | |
0-0 | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
24.07.00, 23 lat
24.07.00, 23 lat
Anastasia Shaulskaya vs. Adelina Krueger - Wzajemne mecze
10.09.19 | Klasyf. | Anastasia Shaulskaya | Adelina Krueger | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Santa | ceglana |
Anastasia Shaulskaya form & Adelina Krueger form
Anastasia Shaulskaya - ostatnie mecze
W25 Santa - ceglana | ||||
30.09.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.09.19 Klasyf. | vs. Jade Suvrijn | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Aino Alkio | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Eva Vedder | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
12.09.19 1. runda | vs. Lisa Ponomar | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.19 Klasyf. | vs. Adelina Krueger | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Salma Djoubri | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
22.08.19 2. runda | vs. Andreea Mitu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.08.19 1. runda | vs. Ivana Popovic | 6-1, 0-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Oldenzaal - ceglana | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Elysia Pool | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Sabina Machalova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Guayaquil - ceglana | ||||
17.04.19 1. runda | vs. Leslie Espinoza | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
11.04.19 2. runda | vs. Natsumi Kawaguchi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.04.19 1. runda | vs. Natalia Cabra Betancourt | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Campinas - ceglana | ||||
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Nefedova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
07.12.18 Ćwierćfinał | vs. Alice Gillan | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.12.18 2. runda | vs. Lisa-Maria Moser | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.12.18 1. runda | vs. Sari Stegmann | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
30.11.18 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 0-2, - Anastasia Shaulskaya - krecz | szczegóły meczu | |
29.11.18 2. runda | vs. Shannon Cox | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.11.18 1. runda | vs. Lize-Alet Morkel | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
25.11.18 Finał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.11.18 Półfinał | vs. Lisa-Maria Moser | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.18 Ćwierćfinał | vs. Dewi Dijkman | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.18 2. runda | vs. Alice Gillan | 6-2, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.18 1. runda | vs. Annunciata De-Souza | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Castellon - ceglana | ||||
11.11.18 2. runda klasyf. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
25.10.18 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.18 1. runda | vs. Julia Lovqvist | 1-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Joue Les - halowa | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Tess Sugnaux | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |
Adelina Krueger - ostatnie mecze
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
11.04.22 1. runda klasyf. | vs. Lois Boisson | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Manca Pislak | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Adriana Rajkovic | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Juliane Triebe | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.05.21 2. runda | vs. Julia Kimmelmann | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.05.21 1. runda | vs. Sophie Greiner | 2-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.05.21 Klasyf. | vs. Anna Popescu | 2-6, 6-1, 4-10 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Kyriaki Mitsou | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Zoe Billon | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Lea Tholey | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
07.09.20 1. runda klasyf. | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Montemor - twarda | ||||
31.08.20 Klasyf. | vs. Svenja Ochsner | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.08.20 1. runda klasyf. | vs. Marie Lou Faoro | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
24.08.20 2. runda klasyf. | vs. Axana Mareen | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.08.20 1. runda klasyf. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Ema Bolebruchova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Sinead Lohan | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Maja Radenkovic | 6-3, 1-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.02.20 Klasyf. | vs. Laura Svatikova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-75, 6-1, 11-9 | szczegóły meczu | |
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Majda Ajradini | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Anna Klasen | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.12.19 1. runda | vs. Diana Krasnova | 6-4, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.12.19 Klasyf. | vs. Stefana Lazar | 1-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Ifigeneia Kafka | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Jablonec - dywanowa | ||||
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 4-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Lidia Moreno Arias | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Oslo - halowa | ||||
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
10.09.19 Klasyf. | vs. Anastasia Shaulskaya | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Valentina Taddia | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |