MECZ
05.09.18 | 1. runda | Anastasia Reimchen | Larissa Ravanini De Souza | 6-1, 6-0 | Luque | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Anastasia Reimchen | Larissa Ravanini De Souza | |
1. podanie % | 20/31 (65%) | 20/37 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/20 (95%) | 10/20 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/11 (82%) | 4/17 (24%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/37 (62%) | 3/31 (10%) |
Zdobyte punkty – razem | 51/68 (75%) | 17/68 (25%) |
Double foul | 1 | 7 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Larissa Ravanini De Souza | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Reimchen | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Larissa Ravanini De Souza | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Reimchen | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Larissa Ravanini De Souza | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-1 | Larissa Ravanini De Souza | |
0-0, 40-15[BP] | ||
5-1 | Larissa Ravanini De Souza | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Anastasia Reimchen | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Larissa Ravanini De Souza | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
2-0 | Larissa Ravanini De Souza | |
3-0 | Larissa Ravanini De Souza | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-0 | Larissa Ravanini De Souza | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
5-0 | Larissa Ravanini De Souza | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
Niemcy
30.08.95, 28 lat
30.08.95, 28 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Brazylia
12.09.95, 28 lat
12.09.95, 28 lat
Anastasia Reimchen vs. Larissa Ravanini De Souza - Wzajemne mecze
05.09.18 | 1. runda | Anastasia Reimchen | Larissa Ravanini De Souza | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Luque | twarda |
Anastasia Reimchen form & Larissa Ravanini De Souza form
Anastasia Reimchen - ostatnie mecze
W25 Evansville - twarda | ||||
13.07.21 1. runda klasyf. | vs. Joelle Kissell | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Katarina Kozarov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Brooke Killingsworth | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Naples - ceglana | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Austin - twarda | ||||
22.10.19 Klasyf. | vs. Anastasia Sysoeva | 6-710, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Andrea Duva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Lawrence - twarda | ||||
10.09.19 Klasyf. | vs. Elizabeth Scotty | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Crump | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Melis Yasar | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Michiru Furuya | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Orlando - ceglana | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Gianna Pielet | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wesley - ceglana | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Tricia Mar | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Naples - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Mara Schmidt | 7-5, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
23.04.19 1. runda | vs. Alicia Smith | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
16.04.19 Klasyf. | vs. Louise Lampla | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
10.04.19 1. runda | vs. Alba Carrillo Marin | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.04.19 Klasyf. | vs. Vanesa Pappa | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.02.19 Klasyf. | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Deniz Paykoc | 3-6, 6-1, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.02.19 Klasyf. | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
18.12.18 Klasyf. | vs. Julia Helbet | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.12.18 2. runda klasyf. | vs. Deniz Paykoc | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
11.12.18 Klasyf. | vs. Alise Cernecka | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.12.18 2. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 7-61, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
04.12.18 1. runda | vs. Amy Zhu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
27.11.18 1. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Adriana Senkarova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ashkelon - twarda | ||||
10.10.18 2. runda | vs. Adrienn Nagy | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.10.18 1. runda | vs. Keren Mor | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |
Larissa Ravanini De Souza - ostatnie mecze
Luque - twarda | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Anastasia Reimchen | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Asuncion - ceglana | ||||
27.08.18 Klasyf. | vs. Anastasia Shaulskaya | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Lambare - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Carla Lucero | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Guayaquil - ceglana | ||||
13.08.18 1. runda | vs. Raphaelle Lacasse | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Guayaquil - ceglana | ||||
06.08.18 1. runda | vs. Fernanda Labrana | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Isha Budwal | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
27.05.18 1. runda klasyf. | vs. Kamilla Kokeladze | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
20.05.18 1. runda klasyf. | vs. Irina Lapustina | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
14.05.18 1. runda klasyf. | vs. Claudia Cianci | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Polina Naumenko | 2-6, 7-5, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Bulay Ecem Cakalli | 6-3, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Iman Garshong | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sao Jose - ceglana | ||||
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Vitoria De Brito Francisco | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Campinas - ceglana | ||||
04.03.18 1. runda klasyf. | vs. Giovanna Pereira | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sao Paulo - ceglana | ||||
25.02.18 1. runda klasyf. | vs. Carla Lucero | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Curitiba - ceglana | ||||
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Juliana Silva De Carvalho | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Nadia Brunzlow | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Sonya Latycheva | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
02.10.17 1. runda klasyf. | vs. Julia Keranovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Andrijana Stoilkovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Juliana Jose Parra Gomez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
11.09.17 1. runda klasyf. | vs. Natallia Vavulina | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Campos Do - twarda | ||||
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Amanda Andrade Silva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Campos Do - twarda | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Tatiana Terwindt | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Vitalia Stamat | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
01.05.17 1. runda klasyf. | vs. Deniz Paykoc | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
24.04.17 1. runda klasyf. | vs. Catherine Shulman | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
17.04.17 2. runda klasyf. | vs. Binasa Beslagic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sao Jose - ceglana | ||||
03.04.17 1. runda klasyf. | vs. Adva Dabah | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |