MECZ
07.02.19 | 2. runda | Anastasia Pribylova | Shaline-Doreen Pipa | 6-4, 6-0 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Anastasia Pribylova | Shaline-Doreen Pipa | |
1. podanie % | 19/38 (50%) | 36/58 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/19 (89%) | 18/36 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/19 (68%) | 8/22 (36%) |
Zdobyte break-ball | 5/12 (42%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/58 (55%) | 8/38 (21%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/96 (65%) | 34/96 (35%) |
Double foul | 3 | 1 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Anastasia Pribylova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Shaline-Doreen Pipa | |
1-1 | Shaline-Doreen Pipa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anastasia Pribylova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Shaline-Doreen Pipa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
3-2 | Shaline-Doreen Pipa | |
3-3 | Shaline-Doreen Pipa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-3 | Shaline-Doreen Pipa | |
Anastasia Pribylova | 5-3 | |
0-0, 40-15 | ||
Anastasia Pribylova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Shaline-Doreen Pipa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Pribylova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Shaline-Doreen Pipa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-0 | Shaline-Doreen Pipa | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
4-0 | Shaline-Doreen Pipa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Pribylova | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
13.03.99, 25 lat
13.03.99, 25 lat
Anastasia Pribylova vs. Shaline-Doreen Pipa - Wzajemne mecze
07.02.19 | 2. runda | Anastasia Pribylova | Shaline-Doreen Pipa | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Anastasia Pribylova form & Shaline-Doreen Pipa form
Anastasia Pribylova - ostatnie mecze
W60 Olomouc - ceglana | ||||
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Julia Middendorf | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.04.21 Ćwierćfinał | vs. Magali Kempen | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.04.21 2. runda | vs. Andrea Renee Villarreal | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.04.21 1. runda | vs. Maria Marfutina | 1-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.04.21 Ćwierćfinał | vs. Magali Kempen | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.04.21 2. runda | vs. Anna Ukolova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.03.21 1. runda | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.03.21 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-70, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.03.21 1. runda | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.02.21 2. runda | vs. Erika Andreeva | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.02.21 1. runda | vs. Sandra Samir | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.02.21 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.02.21 1. runda | vs. Miyabi Inoue | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hamburg - halowa | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Shiho Akita | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
03.09.20 1. runda | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.09.20 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 6-1, 2-10 | szczegóły meczu | |
01.09.20 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
01.09.20 1. runda | vs. Alice Tubello | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.20 1. runda | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Lea Tholey | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.08.20 1. runda | vs. Polina Leykina | 6-710, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
23.08.20 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.08.20 1. runda | vs. Silvia Njiric | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.20 1. runda | vs. Anastasia Detiuc | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.07.20 1. runda | vs. Caroline Romeo | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.07.20 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
25.07.20 1. runda | vs. Julie Belgraver | 6-3, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
19.07.20 1. runda | vs. Manon Leonard | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.20 1. runda | vs. Anna Pribylova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |
Shaline-Doreen Pipa - ostatnie mecze
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.03.19 Klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Amiens - ceglana | ||||
06.03.19 1. runda | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.03.19 Klasyf. | vs. Julia Payola | 4-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Capucine Sanoner | 6-0, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.19 2. runda | vs. Anastasia Pribylova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.02.19 1. runda | vs. Tamara Bizhukova | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.01.19 1. runda | vs. Fiona Ganz | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.01.19 Klasyf. | vs. Katerina Krizova | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
27.11.18 1. runda | vs. Sandy Marti | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Tiffany William | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Daria Kuczer | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
24.10.18 1. runda | vs. Melis Yasar | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Akiko Omae | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
23.09.18 1. runda klasyf. | vs. Ines Murta | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Braunschweig - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Teliana Pereira | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dublin - dywanowa | ||||
02.08.18 2. runda | vs. Sasha Hill | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.08.18 2. runda | vs. Sasha Hill | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.08.18 1. runda | vs. Zara Ryan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.08.18 1. runda | vs. Zara Ryan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Horb - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda klasyf. | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Darmstadt - ceglana | ||||
16.07.18 Klasyf. | vs. Melanie Klaffner | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.07.18 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Lee | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Den Haag - ceglana | ||||
02.07.18 Klasyf. | vs. Jantje Tilbuerger | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Sihem Bellahouel | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Karly Olson | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Alkmaar - ceglana | ||||
29.06.18 Ćwierćfinał | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.06.18 2. runda | vs. Mina Hodzic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |