MECZ
01.07.19 | 1. runda klasyf. | Anastasia Pribylova | Sapfo Sakellaridi | 6-2, 6-3 | W25 Den | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anastasia Pribylova vs. Sapfo Sakellaridi - Wzajemne mecze
01.07.19 | 1. runda klasyf. | Anastasia Pribylova | Sapfo Sakellaridi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Den | ceglana |
Anastasia Pribylova form & Sapfo Sakellaridi form
Anastasia Pribylova - ostatnie mecze
W60 Olomouc - ceglana | ||||
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Julia Middendorf | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.04.21 Ćwierćfinał | vs. Magali Kempen | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.04.21 2. runda | vs. Andrea Renee Villarreal | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.04.21 1. runda | vs. Maria Marfutina | 1-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.04.21 Ćwierćfinał | vs. Magali Kempen | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.04.21 2. runda | vs. Anna Ukolova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.03.21 1. runda | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.03.21 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-70, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.03.21 1. runda | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.02.21 2. runda | vs. Erika Andreeva | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.02.21 1. runda | vs. Sandra Samir | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.02.21 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.02.21 1. runda | vs. Miyabi Inoue | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hamburg - halowa | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Shiho Akita | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
03.09.20 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 6-1, 2-10 | szczegóły meczu | |
03.09.20 1. runda | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.20 1. runda | vs. Alice Tubello | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.09.20 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
31.08.20 1. runda | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Lea Tholey | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.08.20 1. runda | vs. Polina Leykina | 6-710, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
23.08.20 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.08.20 1. runda | vs. Silvia Njiric | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.20 1. runda | vs. Anastasia Detiuc | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.07.20 1. runda | vs. Caroline Romeo | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.07.20 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
25.07.20 1. runda | vs. Julie Belgraver | 6-3, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
19.07.20 1. runda | vs. Manon Leonard | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.20 1. runda | vs. Anna Pribylova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |
Sapfo Sakellaridi - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 6-77, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.03.24 Finał | vs. Sofia Milatova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Polina Leykina | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Nikola Breckova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Marcelina Podlinska | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Polina Leykina | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Irene Lavino | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Rositsa Dencheva | 1-5, - Sapfo Sakellaridi - krecz | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Laura Mair | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Styliani Roussopoulou | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Pauline Payet | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Luisa Hrda | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
22.02.24 1. runda | vs. Ruien Zhang | 2-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Emma Lene | 5-7, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Zeel Desai | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 7-67, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Ankita Raina | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Vaidehi Chaudhari | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 7-63, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
28.12.23 2. runda | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.12.23 1. runda | vs. Suhitha Maruri | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
22.12.23 Ćwierćfinał | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |