MECZ
09.11.18 | Półfinał | Anastasia Piangerelli | Nika Radisic | 4-6, 7-65, 6-4 | Cordenons | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anastasia Piangerelli | Nika Radisic | |
1. podanie % | 82/117 (70%) | 67/112 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 41/82 (50%) | 30/67 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/35 (46%) | 24/45 (53%) |
Zdobyte break-ball | 8/16 (50%) | 8/15 (53%) |
Punkty zdobyte przez return | 58/112 (52%) | 60/117 (51%) |
Zdobyte punkty – razem | 115/229 (50%) | 114/229 (50%) |
Double foul | 3 | 4 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Anastasia Piangerelli | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Nika Radisic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Piangerelli | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Nika Radisic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anastasia Piangerelli | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Nika Radisic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anastasia Piangerelli | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Nika Radisic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anastasia Piangerelli | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Nika Radisic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Anastasia Piangerelli | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Nika Radisic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Piangerelli | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Nika Radisic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Piangerelli | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Nika Radisic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Piangerelli | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Nika Radisic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
3-5 | Nika Radisic | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
4-5 | Nika Radisic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anastasia Piangerelli | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Nika Radisic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anastasia Piangerelli | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
3 | ||
0-0 | Nika Radisic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Piangerelli | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Nika Radisic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anastasia Piangerelli | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Nika Radisic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Piangerelli | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Anastasia Piangerelli | 3-3 | |
0-0, 40-30 | ||
Anastasia Piangerelli | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Anastasia Piangerelli | 5-3 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
Anastasia Piangerelli | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anastasia Piangerelli vs. Nika Radisic - Wzajemne mecze
09.11.18 | Półfinał | Anastasia Piangerelli | Nika Radisic | 4-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | Cordenons | ceglana |
Anastasia Piangerelli form & Nika Radisic form
Anastasia Piangerelli - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Lavinia Tanasie | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Valerija Maija Kargina | 0-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Lisa Pigato | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Karina Hofbauer | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Aruzhan Sagandikova | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 3-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Tamara Curovic | 1-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Camilla Gennaro | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Fiano - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 7-64, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Merna Refaat | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Ranim Rassil | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Alexandra Iordache | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Giulia Tedesco | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Nelise Verster | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Anna Brogan | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Jasmine Conway | 7-5, 6-72, 15-13 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Ustic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
26.06.23 Klasyf. | vs. Eleonora Alvisi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Mazzola | 5-4, Alessandra Mazzola - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Gdansk - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Eleanor Baglow | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |
Nika Radisic - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Adriana Tkachenko | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Merel Hoedt | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 0-3, - Nika Radisic - krecz | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Sofia Rocchetti | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Francisca Jorge | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-3, 3-0, Celia Cervino Ruiz - krecz | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 7-64, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Tianmi Mi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Anna Ureke | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
04.12.23 Klasyf. | vs. Emily Appleton | 3-6, 7-61, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Aliona Bolsova | 0-6, 0-3, - Nika Radisic - krecz | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 6-73, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Arias Manjon | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Lara Salden | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Mara Guth | 6-3, 5-7, 0-4, - Nika Radisic - krecz | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Jana Bojovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Georgia Pedone | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.09.23 3. runda | vs. Lois Boisson | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Ekaterina Maklakova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Suana Tucakovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Basak Eraydin | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Fanny Stollar | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Julia Terziyska | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu |