MECZ
08.11.18 | Ćwierćfinał | Anastasia Piangerelli | Isabella Tcherkes Zade | 3-6, 6-1, 7-5 | Cordenons | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anastasia Piangerelli | Isabella Tcherkes Zade | |
1. podanie % | 58/99 (59%) | 56/90 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/58 (59%) | 31/56 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 21/41 (51%) | 15/34 (44%) |
Zdobyte break-ball | 7/12 (58%) | 5/12 (42%) |
Punkty zdobyte przez return | 44/90 (49%) | 44/99 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 99/189 (52%) | 90/189 (48%) |
Double foul | 3 | 1 |
Asy | 1 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Anastasia Piangerelli | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Isabella Tcherkes Zade | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Piangerelli | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Isabella Tcherkes Zade | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Piangerelli | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Anastasia Piangerelli | 2-3 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
Anastasia Piangerelli | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Anastasia Piangerelli | 3-4 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
Anastasia Piangerelli | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Isabella Tcherkes Zade | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anastasia Piangerelli | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Isabella Tcherkes Zade | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Piangerelli | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Isabella Tcherkes Zade | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasia Piangerelli | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
Anastasia Piangerelli | 5-1 | |
0-0, A-40 | ||
6-1 |
3 | ||
Anastasia Piangerelli | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Isabella Tcherkes Zade | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasia Piangerelli | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Anastasia Piangerelli | 2-1 | |
Anastasia Piangerelli | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Isabella Tcherkes Zade | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Piangerelli | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-2 | Isabella Tcherkes Zade | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Anastasia Piangerelli | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Isabella Tcherkes Zade | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
5-5 | Isabella Tcherkes Zade | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
6-5 | Isabella Tcherkes Zade | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
7-5 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
20.05.00, 23 lat
20.05.00, 23 lat
Anastasia Piangerelli vs. Isabella Tcherkes Zade - Wzajemne mecze
08.11.18 | Ćwierćfinał | Anastasia Piangerelli | Isabella Tcherkes Zade | 3-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | Cordenons | ceglana |
Anastasia Piangerelli form & Isabella Tcherkes Zade form
Anastasia Piangerelli - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Lavinia Tanasie | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Valerija Maija Kargina | 0-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Lisa Pigato | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Karina Hofbauer | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Aruzhan Sagandikova | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 3-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Tamara Curovic | 1-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Camilla Gennaro | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Fiano - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 7-64, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Merna Refaat | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Ranim Rassil | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Alexandra Iordache | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Giulia Tedesco | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Nelise Verster | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Anna Brogan | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Jasmine Conway | 7-5, 6-72, 15-13 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Ustic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
26.06.23 Klasyf. | vs. Eleonora Alvisi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Mazzola | 5-4, Alessandra Mazzola - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Gdansk - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Eleanor Baglow | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |
Isabella Tcherkes Zade - ostatnie mecze
W15 Los - twarda | ||||
27.06.22 2. runda klasyf. | vs. Janice Tjen | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Rancho - twarda | ||||
31.05.22 Klasyf. | vs. Kelly Keller | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.05.22 1. runda klasyf. | vs. Elena Zhao | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Dallas - twarda | ||||
22.10.19 Klasyf. | vs. Ingrid Martins | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Brynn Boren | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Imola - dywanowa | ||||
16.07.19 1. runda klasyf. | vs. Valentina Losciale | 5-7, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Barletta - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Kelia Le Bihan | 6-2, 6-79, 2-6 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
21.11.18 2. runda | vs. Catalina Pella | 7-5, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.11.18 1. runda | vs. Karla Kilic | Karla Kilic - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Cordenons - ceglana | ||||
08.11.18 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Piangerelli | 6-3, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.18 2. runda | vs. Lisa Piccinetti | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.18 1. runda | vs. Francesca Bullani | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
25.10.18 2. runda | vs. Anna Morgina | 3-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
24.10.18 1. runda | vs. Libby Muma | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Yulia Sokolovskaya | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
10.10.18 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.10.18 Klasyf. | vs. Hui-Zhen Ruan | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Libby Muma | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Caslano - ceglana | ||||
20.08.18 1. runda | vs. Jessica Crivelletto | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.08.18 Klasyf. | vs. Chiara De Vito | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Polese | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Cuneo - ceglana | ||||
12.08.18 Klasyf. | vs. Lara Michel | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Alice Vicini | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sezze - ceglana | ||||
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Karolayne Da Rosa | 7-63, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sassuolo - ceglana | ||||
19.06.18 1. runda | vs. Giorgia Marchetti | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Claudia Giovine | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
13.10.17 Ćwierćfinał | vs. Ipek Oz | 1-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.17 2. runda | vs. Cristina Adamescu | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |