MECZ
06.09.18 | 2. runda | Anastasia Petrova | Laura Radakovic | 7-64, 6-3 | Szekesfehervar | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anastasia Petrova | Laura Radakovic | |
1. podanie % | 47/66 (71%) | 37/67 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/47 (66%) | 19/37 (51%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/19 (58%) | 15/30 (50%) |
Zdobyte break-ball | 4/6 (67%) | 3/3 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/67 (49%) | 24/66 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 75/133 (56%) | 58/133 (44%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Anastasia Petrova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Laura Radakovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
1-1 | Laura Radakovic | |
1-2 | Laura Radakovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anastasia Petrova | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-4 | Laura Radakovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anastasia Petrova | 1-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Anastasia Petrova | 2-5 | |
0-0, 40-30 | ||
Anastasia Petrova | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Laura Radakovic | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Petrova | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Laura Radakovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-6 | Laura Radakovic | |
0-0, 2-2, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Laura Radakovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Petrova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Laura Radakovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Petrova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Laura Radakovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anastasia Petrova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Laura Radakovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
4-3 | Laura Radakovic | |
5-3 | Laura Radakovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
Wegry
05.06.02, 21 lat
05.06.02, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Bośnia i Hercegowina
29.03.01, 23 lat
29.03.01, 23 lat
Anastasia Petrova vs. Laura Radakovic - Wzajemne mecze
03.06.19 | 1. runda klasyf. | Laura Radakovic | Anastasia Petrova | 7-5, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | W15 Banja | ceglana |
06.09.18 | 2. runda | Anastasia Petrova | Laura Radakovic | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | Szekesfehervar | ceglana |
Anastasia Petrova form & Laura Radakovic form
Anastasia Petrova - ostatnie mecze
W15 Antalya - twarda | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Annika Chiara Rittberger | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Vladislava Petrovskaia | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kaposvar - ceglana | ||||
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Olivia Sonnekus-Williams | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Anja Gal | 2-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Iuliia Nikitina | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Baja - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Ani Vangelova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
09.07.19 Klasyf. | vs. Jovana Babic | 6-3, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Nikoleta Stankovic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Laura Radakovic | 5-7, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Tucepi - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Victoria Borodulina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
15.10.18 Klasyf. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
08.09.18 Półfinał | vs. Ioana Gaspar | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.09.18 Ćwierćfinał | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.18 2. runda | vs. Laura Radakovic | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.18 1. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
Dunakeszi - ceglana | ||||
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Vendula Zovincova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Laura Radakovic - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Francesca De Matteo | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
09.06.23 2. runda | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Svetlana Samardzic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Feld - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Anna Lena Ebster | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Murska - halowa | ||||
27.03.23 Klasyf. | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Semenova | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-75, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.23 Klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Yana Kircheva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
05.12.22 Klasyf. | vs. Mia Chudejova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-4, 1-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
30.11.22 1. runda | vs. Veronika Bokor | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.11.22 Klasyf. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
12.09.22 2. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Liliana Gajdosova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
07.09.22 1. runda | vs. Julie Struplova | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.09.22 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
22.08.22 2. runda klasyf. | vs. Martina Marusinova | 3-6, 0-2, - Laura Radakovic - krecz | szczegóły meczu |