MECZ
19.01.16 | 1. runda | Anastasia Grymalska | Irene Lavino | 6-0, 6-2 | Hammamet | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anastasia Grymalska | Irene Lavino | |
1. podanie % | 28/42 (67%) | 18/37 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/28 (75%) | 8/18 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/14 (71%) | 6/19 (32%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/37 (62%) | 11/42 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 54/79 (68%) | 25/79 (32%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anastasia Grymalska vs. Irene Lavino - Wzajemne mecze
28.01.16 | 2. runda | Anastasia Grymalska | Irene Lavino | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
19.01.16 | 1. runda | Anastasia Grymalska | Irene Lavino | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Anastasia Grymalska form & Irene Lavino form
Anastasia Grymalska - ostatnie mecze
W15 Pescara - ceglana | ||||
06.08.22 Finał | vs. Tatiana Pieri | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.08.22 Półfinał | vs. Federica Bilardo | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.08.22 Ćwierćfinał | vs. Giorgia Pinto | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.08.22 2. runda | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.08.22 1. runda | vs. Anastasia Piangerelli | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Perugia - ceglana | ||||
22.07.22 Ćwierćfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.07.22 2. runda | vs. Ines Ibbou | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.07.22 1. runda | vs. Melanie Stokke | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Rome - ceglana | ||||
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Versmold - ceglana | ||||
04.07.22 Klasyf. | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Carolin Raschdorf | 6-1, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Nina Potocnik | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
31.05.22 Klasyf. | vs. Yuliana Lizarazo | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.05.22 1. runda klasyf. | vs. Julita Saner | 6-3, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
13.04.22 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.04.22 Klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Marrakech - ceglana | ||||
17.03.22 2. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.03.22 1. runda | vs. Oumaima Aziz | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Budapest - ceglana | ||||
28.09.21 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.09.21 Klasyf. | vs. Nika Radisic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Noel Saidenova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Pescara - ceglana | ||||
08.08.21 Finał | vs. Anna Turati | 2-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.08.21 Półfinał | vs. Emiliana Arango | 2-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.08.21 Ćwierćfinał | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.08.21 2. runda | vs. Martina Colmegna | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.08.21 1. runda | vs. Arianna Zucchini | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.08.21 Klasyf. | vs. Nika Radisic | 6-3, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Valentina Lia | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 L'aquila - ceglana | ||||
26.06.21 Półfinał | vs. Anne Schaefer | 6-2, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Irene Lavino - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Polina Leykina | 1-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 0-4, - Irene Lavino - krecz | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Virginia Ferrara | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mira Antonitsch | 1-6, 7-67, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-0, 6-74, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Federica Di Sarra | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Caterina Odorizzi | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Fiano - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Gaia Parravicini | 5-7, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koge - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Anna Zyryanova | 7-68, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Martha Matoula | 6-4, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Raquel Gonzalez Vilar | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Min Liu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Prisha Vyas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
27.06.23 1. runda | vs. Tilwith Di Girolami | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Natalija Senic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Darya Velikova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Tara Mihaljevic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Katerina Stewart | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
09.05.23 Klasyf. | vs. Daria Yesypchuk | 3-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Isabell Ek | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Paula Arias Manjon | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.04.23 1. runda | vs. Benedetta Ortenzi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 4-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Marina Benito | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.03.23 Ćwierćfinał | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |