MECZ
23.10.20 | Ćwierćfinał | Anastasia Gasanova | Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 6-4 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Anastasia Gasanova | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
1. podanie % | 39/55 (71%) | 32/65 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/39 (59%) | 15/32 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/16 (56%) | 16/33 (48%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 3/5 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/65 (52%) | 23/55 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/120 (55%) | 54/120 (45%) |
Double foul | 3 | 4 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasia Gasanova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Gasanova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Gasanova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Anastasia Gasanova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anastasia Gasanova | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Anastasia Gasanova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-2 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Gasanova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anastasia Gasanova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Gasanova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anastasia Gasanova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anastasia Gasanova vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz - Wzajemne mecze
23.10.20 | Ćwierćfinał | Anastasia Gasanova | Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Anastasia Gasanova form & Lamis Alhussein Abdel Aziz form
Anastasia Gasanova - ostatnie mecze
W35 Gurugram - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Abhilasha Bista | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Maria Kalyakina | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Xinyu Gao | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Lisa Pigato | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 5-5, - Anastasia Gasanova - krecz | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 6-2, 6-75, 7-65 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Dominika Salkova | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Mia Ristic | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Ya-Yi Yang | 5-3, - Anastasia Gasanova - krecz | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Akiko Omae | 3-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Polina Iatcenko | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 La - twarda | ||||
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.06.23 2. runda | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 3-1, Angelica Moratelli - krecz | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 La - twarda | ||||
04.06.23 Finał | vs. Rutuja Bhosale | 6-0, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.06.23 Półfinał | vs. Sijia Wei | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.06.23 Ćwierćfinał | vs. Taylah Preston | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.06.23 2. runda | vs. Emeline Dartron | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.05.23 1. runda | vs. Maria Kozyreva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
21.04.23 Ćwierćfinał | vs. Sonay Kartal | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.04.23 2. runda | vs. Georgia Pedone | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Federica Urgesi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Lamis Alhussein Abdel Aziz - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Isabelle Lacy | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Katarina Kuzmova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Laura Samsonova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Daria Kuczer | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Sara Milanese | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Margot Phanthala | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Francesca Pace | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Tamara Kostic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nika Ilic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Valentina Ryser | 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 3-0, Kateryna Lazarenko - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.10.23 Finał | vs. Kamilla Bartone | 5-7, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Merna Refaat | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Alisa Kummel | 6-74, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Daria Zelinskaya | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.09.23 Finał | vs. Lara Pfeifer | 5-7, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Weronika Ewald | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |