MECZ
23.05.19 | 2. runda | Anastasia Gasanova | Chieh-Yu Hsu | 7-5, 3-6, 6-4 | W25 Goyang | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Anastasia Gasanova | Chieh-Yu Hsu | |
1. podanie % | 71/97 (73%) | 65/106 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 46/71 (65%) | 40/65 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/26 (38%) | 21/41 (51%) |
Zdobyte break-ball | 6/15 (40%) | 5/8 (63%) |
Punkty zdobyte przez return | 45/106 (42%) | 41/97 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 101/203 (50%) | 102/203 (50%) |
Double foul | 6 | 3 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Anastasia Gasanova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Chieh-Yu Hsu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Gasanova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Chieh-Yu Hsu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anastasia Gasanova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Chieh-Yu Hsu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anastasia Gasanova | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Chieh-Yu Hsu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anastasia Gasanova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Chieh-Yu Hsu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Gasanova | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Chieh-Yu Hsu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Anastasia Gasanova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Chieh-Yu Hsu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Gasanova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Chieh-Yu Hsu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Gasanova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Chieh-Yu Hsu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anastasia Gasanova | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Chieh-Yu Hsu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Gasanova | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Chieh-Yu Hsu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anastasia Gasanova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Chieh-Yu Hsu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Gasanova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Chieh-Yu Hsu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anastasia Gasanova | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Chieh-Yu Hsu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Gasanova | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Chieh-Yu Hsu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Gasanova | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anastasia Gasanova vs. Chieh-Yu Hsu - Wzajemne mecze
23.05.19 | 2. runda | Anastasia Gasanova | Chieh-Yu Hsu | 7-5, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Goyang | twarda |
Anastasia Gasanova form & Chieh-Yu Hsu form
Anastasia Gasanova - ostatnie mecze
W35 Gurugram - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Abhilasha Bista | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Maria Kalyakina | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Xinyu Gao | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Lisa Pigato | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 5-5, - Anastasia Gasanova - krecz | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 6-2, 6-75, 7-65 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Dominika Salkova | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Mia Ristic | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Ya-Yi Yang | 5-3, - Anastasia Gasanova - krecz | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Akiko Omae | 3-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Polina Iatcenko | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 La - twarda | ||||
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.06.23 2. runda | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 3-1, Angelica Moratelli - krecz | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 La - twarda | ||||
04.06.23 Finał | vs. Rutuja Bhosale | 6-0, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.06.23 Półfinał | vs. Sijia Wei | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.06.23 Ćwierćfinał | vs. Taylah Preston | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.06.23 2. runda | vs. Emeline Dartron | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.05.23 1. runda | vs. Maria Kozyreva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
21.04.23 Ćwierćfinał | vs. Sonay Kartal | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.04.23 2. runda | vs. Georgia Pedone | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Federica Urgesi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Chieh-Yu Hsu - ostatnie mecze
W35 Wesley - ceglana | ||||
06.02.24 Klasyf. | vs. Panna Bartha | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tara Malik | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Alana Smith | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Autumn Clemons | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sophie Chang | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
16.01.24 Klasyf. | vs. Mayuka Aikawa | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Taylor Marie Gales | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
09.01.24 Klasyf. | vs. Angella Okutoyi | 2-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Cookie Jarvis-Tredgett | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - halowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lucia Peyre | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Kolie Allen | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Mercedes Aristegui | 4-6, 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Dj Bennett | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Taylor Gruber | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Jackson - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Carolina Gomez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Florence - twarda | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Hibah Shaikh | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Noa Boyd | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Stacey Fung | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Ana Grubor | 6-3, 5-7, 7-63 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Lella | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Hilton - ceglana | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Layne Sleeth | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Lucciana Perez Alarcon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Tyra Caterina Grant | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ellie Douglas | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Lexington - twarda | ||||
01.08.23 Klasyf. | vs. Sara Daavettila | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Grubor | 5-7, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Wichita - twarda | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Reese Brantmeier | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sumter - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Akasha Urhobo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Huntsville - ceglana | ||||
27.05.23 Półfinał | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |