MECZ
14.07.18 | 1. runda klasyf. | Anastasia Frolova | Irina Lapustina | 6-2, 6-2 | Astana | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Anastasia Frolova | Irina Lapustina | |
1. podanie % | 20/43 (47%) | 28/59 (47%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 15/20 (75%) | 15/28 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/23 (65%) | 10/31 (32%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/59 (58%) | 13/43 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/102 (63%) | 38/102 (37%) |
Double foul | 2 | 9 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Lotwa
20.05.99, 24 lat
20.05.99, 24 lat
Anastasia Frolova vs. Irina Lapustina - Wzajemne mecze
14.07.18 | 1. runda klasyf. | Anastasia Frolova | Irina Lapustina | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Astana | twarda |
Anastasia Frolova form & Irina Lapustina form
Anastasia Frolova - ostatnie mecze
W15 Moscow - ceglana | ||||
20.08.19 1. runda | vs. Maria Shusharina | 3-6, 1-2, - Anastasia Frolova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Taisya Pachkaleva | 6-73, 3-4, - Anastasia Frolova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - ceglana | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Ganna Poznikhirenko | 0-6, - Anastasia Frolova - krecz | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Khimki - halowa | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Sofya Lansere | 7-65, 5-7, 3-3, - Anastasia Frolova - krecz | szczegóły meczu | |
30.04.19 1. runda | vs. Ksenia Palkina | 6-2, 3-0, Ksenia Palkina - krecz | szczegóły meczu | |
W25+H Kazan - halowa | ||||
12.03.19 Klasyf. | vs. Kamilla Rakhimova | 0-6, 6-2, 11-13 | szczegóły meczu | |
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Daria Kruzhkova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
26.02.19 Klasyf. | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Urzhumova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
23.01.19 2. runda | vs. Barbora Stefkova | - | szczegóły meczu | |
22.01.19 1. runda | vs. Sofya Lansere | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Yuliya Hatouka | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
05.11.18 Klasyf. | vs. Karin Kennel | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.11.18 1. runda klasyf. | vs. Ilona Kremen | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Almaty - ceglana | ||||
31.08.18 Półfinał | vs. Anna Danilina | 1-6, - Anastasia Frolova - krecz | szczegóły meczu | |
30.08.18 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Gasanova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.08.18 2. runda | vs. Polina Monova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.08.18 1. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Daria Mishina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.07.18 Klasyf. | vs. Tamara Curovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Irina Lapustina | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Fergana - twarda | ||||
24.06.18 Finał | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 0-2, - Anastasia Frolova - krecz | szczegóły meczu | |
23.06.18 Półfinał | vs. Guzal Yusupova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.06.18 Ćwierćfinał | vs. Sabina Sharipova | 7-64, 2-0, Sabina Sharipova - krecz | szczegóły meczu | |
21.06.18 2. runda | vs. Rutuja Bhosale | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.06.18 1. runda | vs. Natasha Palha | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Namangan - twarda | ||||
05.06.18 1. runda | vs. Sabina Sharipova | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Andijan - twarda | ||||
29.05.18 1. runda | vs. Kaja Juvan | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Irina Lapustina - ostatnie mecze
Warsaw - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Juliane Triebe | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Savitaipale - ceglana | ||||
01.08.18 1. runda | vs. Csilla Argyelan | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tampere - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda | vs. Svetlana Iansitova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Frolova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Torun - ceglana | ||||
26.06.18 Klasyf. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.06.18 2. runda klasyf. | vs. Michelle Schmitz | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Draginja Vukovic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
06.06.18 1. runda | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
29.05.18 1. runda | vs. Oliwia Szymczuch | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
21.05.18 Klasyf. | vs. Erika Drozd Pereira | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.05.18 1. runda klasyf. | vs. Larissa Ravanini De Souza | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
14.05.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.05.18 Klasyf. | vs. Claudia Cianci | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kaposvar - ceglana | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Lea Boskovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tbilisi - twarda | ||||
30.04.18 Klasyf. | vs. Ani Amiraghyan | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Alina Kozaeva | 5-7, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
23.04.18 Klasyf. | vs. Liudmila Samsonova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Krasnyan | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
15.04.18 1. runda klasyf. | vs. Luna Meers | 6-3, 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
14.03.18 1. runda | vs. Vitalia Stamat | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
08.03.18 2. runda | vs. Daniela Vukovic | 0-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
07.03.18 1. runda | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
25.02.18 2. runda klasyf. | vs. Caroline Ilowska | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
19.02.18 Klasyf. | vs. Anri Nagata | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.02.18 2. runda klasyf. | vs. Sophie Muntean | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
19.12.17 1. runda | vs. Elixane Lechemia | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
12.12.17 1. runda | vs. Ana Biskic | 5-7, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - dywanowa | ||||
04.12.17 Klasyf. | vs. Adela Dorreova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Milovice - halowa | ||||
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Dagmar Dudlakova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
02.11.17 2. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |