MECZ
08.09.20 | 1. runda | Anastasia Nefedova | Elvina Kalieva | 3-6, 6-4, 10-6 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Anastasia Nefedova | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
0-1 | Elvina Kalieva | |
0-0 | ||
Anastasia Nefedova | 0-2 | |
0-3 | Elvina Kalieva | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Anastasia Nefedova | 0-4 | |
0-0 | ||
1-4 | Elvina Kalieva | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30 | ||
Anastasia Nefedova | 1-5 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
2-5 | Elvina Kalieva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Anastasia Nefedova | 3-5 | |
0-0 | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Elvina Kalieva | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Anastasia Nefedova | 0-1 | |
0-0, 30-0 | ||
1-1 | Elvina Kalieva | |
0-0, 0-30 | ||
Anastasia Nefedova | 1-2 | |
0-0, 15-0 | ||
2-2 | Elvina Kalieva | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Anastasia Nefedova | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Elvina Kalieva | |
Anastasia Nefedova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
5-3 | Elvina Kalieva | |
0-0 | ||
Anastasia Nefedova | 5-4 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Elvina Kalieva | |
0-0 | ||
Anastasia Nefedova | 1-0 | |
1-2 | Elvina Kalieva | |
Anastasia Nefedova | 2-2 | |
3-2 | Elvina Kalieva | |
Anastasia Nefedova | 3-3 | |
5-3 | Elvina Kalieva | |
Anastasia Nefedova | 6-3 | |
6-4 | Elvina Kalieva | |
Anastasia Nefedova | 7-5 | |
8-6 | Elvina Kalieva | |
Anastasia Nefedova | 9-6 | |
10-6 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anastasia Nefedova vs. Elvina Kalieva - Wzajemne mecze
08.09.20 | 1. runda | Anastasia Nefedova | Elvina Kalieva | 3-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Anastasia Nefedova form & Elvina Kalieva form
Anastasia Nefedova - ostatnie mecze
W60 Orlando - twarda | ||||
24.05.22 Klasyf. | vs. Jenna Defalco | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.05.22 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Naples - ceglana | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Gabriella Price | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sarasota - ceglana | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Sabine Lisicki | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Daytona - ceglana | ||||
05.05.22 2. runda | vs. Francoise Abanda | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.05.22 1. runda | vs. Verginie Tchakarova | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
25.04.22 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Charlottesville - ceglana | ||||
19.04.22 Klasyf. | vs. Kayla Day | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Hana Evans | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Palm - ceglana | ||||
11.04.22 1. runda klasyf. | vs. Whitney Osuigwe | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nur - halowa | ||||
03.03.22 2. runda | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.03.22 1. runda | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.03.22 Klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 7-68, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
28.02.22 1. runda klasyf. | vs. Larisa Bekmetova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Nur - halowa | ||||
22.02.22 Klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
21.02.22 1. runda klasyf. | vs. Fanny Ostlund | 7-5, 3-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - ceglana | ||||
29.01.22 Półfinał | vs. Selena Janicijevic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.01.22 Ćwierćfinał | vs. Anna Ureke | 6-0, 5-2, Anna Ureke - krecz | szczegóły meczu | |
27.01.22 2. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.01.22 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 5-7, 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
21.01.22 Ćwierćfinał | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.01.22 2. runda | vs. Demi Tran | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.01.22 1. runda | vs. Tamara Malesevic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
15.01.22 Półfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.01.22 Ćwierćfinał | vs. Lian Tran | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.01.22 2. runda | vs. Honoka Kobayashi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.01.22 1. runda | vs. Merna Refaat | 6-2, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
09.01.22 Finał | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.01.22 Półfinał | vs. Riko Sawayanagi | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.01.22 Ćwierćfinał | vs. Andrea Maria Artimedi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |
Elvina Kalieva - ostatnie mecze
W35 Santo - twarda | ||||
14.03.24 3. runda | vs. Maya Joint | 6-2, 6-78, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 2. runda | vs. Victoria Osuigwe | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Xinyu Gao | 4-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sofia Costoulas | 6-76, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.03.24 3. runda | vs. Nahia Berecoechea | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.24 2. runda | vs. Hiroko Kuwata | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
25.02.24 Klasyf. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Robin Montgomery | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Despina Papamichail | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Carol Zhao | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Layne Sleeth | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Jessica Pieri | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Fiona Ferro | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Robin Anderson | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Allie Kiick | 6-2, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Maria Mateas | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Rancho - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Jiangxue Han | 6-4, 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Megan Mccray | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Redding - twarda | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Hanna Chang | 7-65, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Maribella Zamarripa | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Hannah Viller Moller | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Marina Stakusic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
19.09.23 2. runda | vs. Taylor Townsend | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Klasyf. | vs. Demi Schuurs | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexa Guarachi | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
25.08.23 2. runda klasyf. | vs. Katrina Scott | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu |