Czechy
14.12.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Czechy
28.05.01, 22 lat
Czechy
15.05.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Czechy
01.03.96, 28 lat
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anastasia Detiuc/Johana Markova vs. Karolina Kubanova/Nikola Tomanova - Wzajemne mecze
Anastasia Detiuc form & Karolina Kubanova form
Anastasia Detiuc/Johana Markova - ostatnie mecze
W60 Prague - ceglana |
04.05.22 1. runda | vs. Nagi Hanatani/Moyuka Uchijima | 3-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
W25 Prague - ceglana |
07.05.21 Półfinał | vs. Anna Bondar/Kimberley Zimmermann | 6-74, 3-6 | | szczegóły meczu |
06.05.21 Ćwierćfinał | vs. En Shuo Liang/Shalimar Talbi | 7-5, 6-78, 12-10 | | szczegóły meczu |
W60 Bellinzona - ceglana |
09.04.21 Półfinał | vs. Anna Danilina/Ekaterine Gorgodze | 2-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
08.04.21 Ćwierćfinał | vs. Lidziya Marozava/Andreea Mitu | 7-64, 3-6, 10-8 | | szczegóły meczu |
06.04.21 1. runda | vs. Livia Airoldi/Ylena In-Albon | 6-2, 6-3 | | szczegóły meczu |
W15 Antalya - ceglana |
16.03.21 1. runda | vs. Jessie Aney/Sohyun Park | 5-7, 5-7 | | szczegóły meczu |
W15 Antalya - ceglana |
09.03.21 1. runda | vs. Darya Astakhova/Nika Radisic | 7-62, 3-6, 9-11 | | szczegóły meczu |
W25 Frydek - ceglana |
19.09.20 Finał | vs. Miriam Kolodziejova/Jesika Maleckova | 6-1, 6-4 | | szczegóły meczu |
18.09.20 Ćwierćfinał | vs. Sofia Sewing/Katie Volynets | 6-4, 6-3 | | szczegóły meczu |
18.09.20 Półfinał | vs. Jamie Loeb/Grace Min | 6-2, 6-4 | | szczegóły meczu |
15.09.20 1. runda | vs. Kristyna Lavickova/Ivana Sebestova | 6-0, 6-4 | | szczegóły meczu |
W25 Prague - ceglana |
12.09.20 Finał | vs. Sofia Sewing/Katie Volynets | 6-2, 6-1 | | szczegóły meczu |
11.09.20 Półfinał | vs. Jamie Loeb/Renata Zarazua | 6-1, 6-1 | | szczegóły meczu |
10.09.20 Ćwierćfinał | vs. Miriam Kolodziejova/Jesika Maleckova | 6-2, 6-74, 10-4 | | szczegóły meczu |
08.09.20 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson/Sarka Richterova | 6-3, 2-6, 10-7 | | szczegóły meczu |
Prague - ceglana |
04.09.20 Ćwierćfinał | vs. Leonie Kung/Mayar Sherif | 6-1, 3-6, 7-10 | | szczegóły meczu |
02.09.20 2. runda | vs. Anna Danilina/Yana Sizikova | 6-1, 6-2 | | szczegóły meczu |
31.08.20 1. runda | vs. Amina Anshba/Ekaterina Yashina | 6-1, 6-1 | | szczegóły meczu |
W25 Prague - ceglana |
02.09.19 Półfinał | vs. Karolina Kubanova/Nikola Tomanova | 6-3, 6-3 | | szczegóły meczu |
02.09.19 Finał | vs. Ekaterina Kazionova/Anastasiya Komardina | 6-1, 6-3 | | szczegóły meczu |
02.09.19 1. runda | vs. Ange Oby Kajuru/Anna Siskova | 6-2, 7-65 | | szczegóły meczu |
02.09.19 Ćwierćfinał | vs. Ania Hertel/Anastasiya Shoshyna | 7-5, 7-5 | | szczegóły meczu |
W25 Prague - ceglana |
26.08.19 1. runda | vs. Magali Kempen/Chantal Skamlova | 6-2, 6-2 | | szczegóły meczu |
26.08.19 Ćwierćfinał | vs. Veronika Erjavec/Nika Radisic | 6-4, 3-6, 6-10 | | szczegóły meczu |
W25+H Leipzig - ceglana |
12.08.19 1. runda | vs. Marie Benoit/Valeriya Strakhova | 2-6, 5-7 | | szczegóły meczu |
W60 Warsaw - ceglana |
05.08.19 Półfinał | vs. Maja Chwalinska/Ulrikke Eikeri | 4-6, 5-7 | | szczegóły meczu |
05.08.19 1. runda | vs. Elitsa Kostova/Tereza Mihalikova | 6-4, 7-63 | | szczegóły meczu |
05.08.19 Ćwierćfinał | vs. Ilona Kremen/Iryna Shymanovich | 3-6, 6-1, 10-4 | | szczegóły meczu |
W25 Olomouc - ceglana |
15.07.19 Półfinał | vs. Amina Anshba/Martina Colmegna | 6-4, 6-3 | | szczegóły meczu |
Karolina Kubanova/Nikola Tomanova - ostatnie mecze
W25 Jablonec - ceglana |
15.09.21 1. runda | vs. Alexandra Bozovic/Alexandra Osborne | 6-74, 5-7 | | szczegóły meczu |
W60 Prerov - ceglana |
27.08.21 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Detiuc/Andrea Gamiz | 1-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
24.08.21 1. runda | vs. Dominika Salkova/Darja Vidmanova | 6-2, 4-6, 10-8 | | szczegóły meczu |
W60 Olomouc - ceglana |
21.07.21 1. runda | vs. Elizabeth Halbauer/Katerina Stewart | 6-73, 4-6 | | szczegóły meczu |
W60 Stare - ceglana |
15.06.21 1. runda | vs. Whitney Osuigwe/Gabriela Lee | 5-7, 6-2, 5-10 | | szczegóły meczu |
W25 Frydek - ceglana |
16.09.20 1. runda | vs. Jamie Loeb/Grace Min | 6-2, 5-7, 9-11 | | szczegóły meczu |
W25 Trnava - halowa |
11.02.20 1. runda | vs. Anna Bondar/Tereza Mihalikova | 3-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
W15 Milovice - halowa |
25.11.19 Półfinał | vs. Aleksandra Pospelova/Anastasia Tikhonova | 6-75, 6-4, 8-10 | | szczegóły meczu |
25.11.19 Ćwierćfinał | vs. Ange Oby Kajuru/Laetitia Pulchartova | 7-5, 6-4 | | szczegóły meczu |
W25 Brno - ceglana |
23.09.19 Ćwierćfinał | vs. Ania Hertel/Vivien Juhaszova | 6-0, 6-75, 9-11 | | szczegóły meczu |
W25 Frydek - ceglana |
09.09.19 1. runda | vs. Magdalena Pantuckova/Anna Siskova | 7-611, 7-5 | | szczegóły meczu |
09.09.19 Ćwierćfinał | vs. Oana Georgeta Simion/Julia Lohoff | 3-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
W25 Prague - ceglana |
02.09.19 Ćwierćfinał | vs. Denisa Hindova/Kristyna Lavickova | 6-3, 6-3 | | szczegóły meczu |
02.09.19 Półfinał | vs. Anastasia Detiuc/Johana Markova | 3-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
02.09.19 1. runda | vs. Polina Leykina/Alica Rusova | 6-0, 7-5 | | szczegóły meczu |
W25 Prague - ceglana |
26.08.19 1. runda | vs. Katarzyna Piter/Anastasiya Shoshyna | 2-6, 6-1, 9-11 | | szczegóły meczu |
W25 Bytom - ceglana |
22.07.19 1. runda | vs. Regina Husak/Emma Zakordoniec | 6-0, 6-0 | | szczegóły meczu |
22.07.19 Ćwierćfinał | vs. Viktoriia Dema/Victoria Muntean | 7-5, 6-73, 10-7 | | szczegóły meczu |
22.07.19 Półfinał | vs. Maryna Chernyshova/Daria Lodikova | 7-63, 4-6, 14-16 | | szczegóły meczu |
W25 Olomouc - ceglana |
15.07.19 1. runda | vs. Anastasia Detiuc/Johana Markova | 1-6, 1-6 | | szczegóły meczu |
W25 Stuttgart - ceglana |
01.07.19 Półfinał | vs. Tamara Curovic/Chiara Scholl | 3-6, 6-76 | | szczegóły meczu |
01.07.19 1. runda | vs. Cristina Ene/Leonie Kung | 6-1, 6-1 | | szczegóły meczu |
01.07.19 Ćwierćfinał | vs. Amina Anshba/Anastasia Detiuc | 6-4, 4-6, 10-4 | | szczegóły meczu |
W25 Prerov - ceglana |
10.06.19 Finał | vs. Katerina Mandelikova/Anna Morgina | 6-4, 7-62 | | szczegóły meczu |
10.06.19 1. runda | vs. Nefisa Berberovic/Bojana Marinkovic | 6-2, 6-2 | | szczegóły meczu |
10.06.19 Ćwierćfinał | vs. Barbara Gatica/Rebeca Pereira | 6-0, 6-1 | | szczegóły meczu |
10.06.19 Półfinał | vs. Diana Marcinkevica/Yana Morderger | 6-4, 5-7, 10-8 | | szczegóły meczu |
W15 Antalya - ceglana |
15.04.19 Ćwierćfinał | vs. Mihaela Lorena Marculescu/Deniz Paykoc | 6-2, 6-3 | | szczegóły meczu |
15.04.19 Półfinał | vs. Jennifer Luikham/Ramu Ueda | 6-4, 3-6, 10-3 | | szczegóły meczu |
15.04.19 Finał | vs. Franziska Kommer/Laura Schaeder | 6-3, 6-2 | | szczegóły meczu |