MECZ
24.01.18 | 1. runda | Anastasia Detiuc | Ekaterina Yashina | 6-2, 6-4 | Sharm El | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Anastasia Detiuc | Ekaterina Yashina | |
1. podanie % | 31/54 (57%) | 43/64 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/31 (68%) | 26/43 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/23 (57%) | 5/21 (24%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/64 (52%) | 20/54 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/118 (57%) | 51/118 (43%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 3 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anastasia Detiuc vs. Ekaterina Yashina - Wzajemne mecze
24.01.18 | 1. runda | Anastasia Detiuc | Ekaterina Yashina | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Anastasia Detiuc form & Ekaterina Yashina form
Anastasia Detiuc - ostatnie mecze
Nanchang - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Amina Anshba | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
03.05.22 1. runda | vs. Barbara Gatica | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Petra Mihokova | 1-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
01.05.22 Klasyf. | vs. Katerina Mandelikova | Katerina Mandelikova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W60 Zagreb - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Chiasso - ceglana | ||||
19.04.22 Klasyf. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Altenkirchen - dywanowa | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Vlada Koval | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
24.01.22 2. runda klasyf. | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
19.01.22 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.01.22 Klasyf. | vs. Yana Sizikova | 2-6, 7-62, 10-6 | szczegóły meczu | |
17.01.22 2. runda klasyf. | vs. Laura Vasilescu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.01.22 1. runda klasyf. | vs. Vanessa Epp | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
15.09.21 1. runda | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 0-3, - Anastasia Detiuc - krecz | szczegóły meczu | |
14.09.21 Klasyf. | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Sonja Krtenova | 2-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
30.08.21 2. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Victoria Chramcova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
23.08.21 2. runda klasyf. | vs. Kristyna Tomajkova | 6-4, 1-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 2-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Oldenzaal - ceglana | ||||
18.08.21 1. runda | vs. Chiara Scholl | 6-77, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Radom - ceglana | ||||
09.08.21 Klasyf. | vs. Yuliana Lizarazo | 6-3, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
09.08.21 2. runda klasyf. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-71, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
03.08.21 Klasyf. | vs. Shavit Kimchi | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Karolina Novakova | 6-3, 3-0, Karolina Novakova - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
06.07.21 Klasyf. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.07.21 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Judith Visscher | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Wroclaw - ceglana | ||||
01.07.21 3. runda | vs. Monika Kilnarova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.06.21 2. runda | vs. Anna Danilina | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu |
Ekaterina Yashina - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Emily Appleton | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Severine Deppner | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Indore - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Michika Ozeki | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Riya Uboveja | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Soha Sadiq | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Thasaporn Naklo | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Alexandra Eala | 6-71, 7-64, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Diva Bhatia | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-0, 6-74, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Aanya Choubey | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
22.01.24 Klasyf. | vs. Saki Imamura | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Maklakova | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Aoi Ito | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Viera Deeperm | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
29.12.23 Ćwierćfinał | vs. Misaki Matsuda | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.12.23 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.12.23 1. runda | vs. Harsshali Mandavkar | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
19.12.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Peangtarn Plipuech | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 Klasyf. | vs. Elena Pridankina | 2-1, Elena Pridankina - krecz | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Ahmedabad - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Sejal Gopal Bhutada | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu |