MECZ
04.07.18 | 1. runda | Anastasia Detiuc | Despina Papamichail | 6-1, 6-73, 6-1 | Aschaffenburg | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anastasia Detiuc | Despina Papamichail | |
1. podanie % | 51/81 (63%) | 65/89 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/51 (61%) | 28/65 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/30 (40%) | 11/24 (46%) |
Zdobyte break-ball | 10/13 (77%) | 4/4 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 50/89 (56%) | 38/81 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 93/170 (55%) | 77/170 (45%) |
Double foul | 3 | 1 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Anastasia Detiuc | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Despina Papamichail | |
0-0, 30-40 | ||
1-1 | Despina Papamichail | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anastasia Detiuc | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Despina Papamichail | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Detiuc | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Despina Papamichail | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Anastasia Detiuc | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Despina Papamichail | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Detiuc | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Despina Papamichail | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Detiuc | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Despina Papamichail | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Detiuc | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Despina Papamichail | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Anastasia Detiuc | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Despina Papamichail | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anastasia Detiuc | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Despina Papamichail | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anastasia Detiuc | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 1-4, 2-4, 2-5, 3-5, 3-6 | ||
6-73 |
3 | ||
0-0 | Despina Papamichail | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Anastasia Detiuc | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Despina Papamichail | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
2-1 | Despina Papamichail | |
Anastasia Detiuc | 3-1 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
Anastasia Detiuc | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Despina Papamichail | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anastasia Detiuc vs. Despina Papamichail - Wzajemne mecze
04.07.18 | 1. runda | Anastasia Detiuc | Despina Papamichail | 6-1, 6-73, 6-1 | szczegóły meczu | Aschaffenburg | ceglana |
Anastasia Detiuc form & Despina Papamichail form
Anastasia Detiuc - ostatnie mecze
Nanchang - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Amina Anshba | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
03.05.22 1. runda | vs. Barbara Gatica | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Petra Mihokova | 1-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
01.05.22 Klasyf. | vs. Katerina Mandelikova | Katerina Mandelikova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W60 Zagreb - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Chiasso - ceglana | ||||
19.04.22 Klasyf. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Altenkirchen - dywanowa | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Vlada Koval | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
24.01.22 2. runda klasyf. | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
19.01.22 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.01.22 Klasyf. | vs. Yana Sizikova | 2-6, 7-62, 10-6 | szczegóły meczu | |
17.01.22 2. runda klasyf. | vs. Laura Vasilescu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.01.22 1. runda klasyf. | vs. Vanessa Epp | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
15.09.21 1. runda | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 0-3, - Anastasia Detiuc - krecz | szczegóły meczu | |
14.09.21 Klasyf. | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Sonja Krtenova | 2-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
30.08.21 2. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Victoria Chramcova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
23.08.21 2. runda klasyf. | vs. Kristyna Tomajkova | 6-4, 1-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 2-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Oldenzaal - ceglana | ||||
18.08.21 1. runda | vs. Chiara Scholl | 6-77, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Radom - ceglana | ||||
09.08.21 Klasyf. | vs. Yuliana Lizarazo | 6-3, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
09.08.21 2. runda klasyf. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-71, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
03.08.21 Klasyf. | vs. Shavit Kimchi | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Karolina Novakova | 6-3, 3-0, Karolina Novakova - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
06.07.21 Klasyf. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.07.21 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Judith Visscher | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Wroclaw - ceglana | ||||
01.07.21 3. runda | vs. Monika Kilnarova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.06.21 2. runda | vs. Anna Danilina | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu |
Despina Papamichail - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Sara Dols | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
24.03.24 Finał | vs. Lois Boisson | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Tena Lukas | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Julia Middendorf | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mai Hontama | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Victoria Hu | 1-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
14.02.24 2. runda | vs. Rebecca Marino | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Danielle Rose Collins | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Victoria Hu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Jamie Loeb | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Renata Zarazua | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda | vs. Julia Riera | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
15.11.23 2. runda | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda | vs. Solana Sierra | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Nahia Berecoechea | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Daria Kasatkina | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Sakura Hosogi | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.09.23 Klasyf. | vs. Ellen Perez | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lidziya Marozava | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.09.23 Klasyf. | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Maia Lumsden | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu |