MECZ
12.08.20 | 1. runda | Anastasia Detiuc | Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 2-6, 10-7 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Anastasia Detiuc | 0-0 | |
0-0, 0-30 | ||
0-1 | Arina Gabriela Vasilescu | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Anastasia Detiuc | 0-2 | |
0-0 | ||
1-2 | Arina Gabriela Vasilescu | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Anastasia Detiuc | 2-2 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
3-2 | Arina Gabriela Vasilescu | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Detiuc | 4-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Arina Gabriela Vasilescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
6-2 |
2 | ||
Anastasia Detiuc | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 40-40 | ||
0-1 | Arina Gabriela Vasilescu | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30 | ||
Anastasia Detiuc | 0-2 | |
0-0, 0-30 | ||
0-3 | Arina Gabriela Vasilescu | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Anastasia Detiuc | 1-3 | |
0-0 | ||
1-4 | Arina Gabriela Vasilescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Detiuc | 2-4 | |
0-0, 0-30 | ||
2-5 | Arina Gabriela Vasilescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40, 30-40 | ||
2-6 |
3 | ||
Anastasia Detiuc | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Arina Gabriela Vasilescu | |
Anastasia Detiuc | 3-0 | |
3-1 | Arina Gabriela Vasilescu | |
Anastasia Detiuc | 4-2 | |
5-5 | Arina Gabriela Vasilescu | |
Anastasia Detiuc | 6-5 | |
6-6 | Arina Gabriela Vasilescu | |
Anastasia Detiuc | 7-6 | |
8-6 | Arina Gabriela Vasilescu | |
Anastasia Detiuc | 9-7 | |
10-7 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anastasia Detiuc vs. Arina Gabriela Vasilescu - Wzajemne mecze
23.06.21 | 2. runda | Anastasia Detiuc | Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Klosters | ceglana |
12.08.20 | 1. runda | Anastasia Detiuc | Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Anastasia Detiuc form & Arina Gabriela Vasilescu form
Anastasia Detiuc - ostatnie mecze
Nanchang - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Amina Anshba | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
03.05.22 1. runda | vs. Barbara Gatica | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Petra Mihokova | 1-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
01.05.22 Klasyf. | vs. Katerina Mandelikova | Katerina Mandelikova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W60 Zagreb - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Chiasso - ceglana | ||||
19.04.22 Klasyf. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Altenkirchen - dywanowa | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Vlada Koval | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
24.01.22 2. runda klasyf. | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
19.01.22 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.01.22 Klasyf. | vs. Yana Sizikova | 2-6, 7-62, 10-6 | szczegóły meczu | |
17.01.22 2. runda klasyf. | vs. Laura Vasilescu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.01.22 1. runda klasyf. | vs. Vanessa Epp | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
15.09.21 1. runda | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 0-3, - Anastasia Detiuc - krecz | szczegóły meczu | |
14.09.21 Klasyf. | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Sonja Krtenova | 2-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
30.08.21 2. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Victoria Chramcova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
23.08.21 2. runda klasyf. | vs. Kristyna Tomajkova | 6-4, 1-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 2-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Oldenzaal - ceglana | ||||
18.08.21 1. runda | vs. Chiara Scholl | 6-77, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Radom - ceglana | ||||
09.08.21 Klasyf. | vs. Yuliana Lizarazo | 6-3, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
09.08.21 2. runda klasyf. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-71, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
03.08.21 Klasyf. | vs. Shavit Kimchi | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Karolina Novakova | 6-3, 3-0, Karolina Novakova - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
06.07.21 Klasyf. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.07.21 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Judith Visscher | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Wroclaw - ceglana | ||||
01.07.21 3. runda | vs. Monika Kilnarova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.06.21 2. runda | vs. Anna Danilina | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu |
Arina Gabriela Vasilescu - ostatnie mecze
W75 Rome - halowa | ||||
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Kristina Voznyak | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Jessica Pieri | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.01.24 Klasyf. | vs. Adriana Reami | 7-68, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Fernanda Naves Anzaldo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
09.01.24 Klasyf. | vs. Maria Kononova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Chloe Noel | 6-4, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alice Soulie | 6-3, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Chloe Noel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Julia Stusek | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Denisa Hindova | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Chiara Scholl | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Seone Mendez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Yana Morderger | 7-62, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Malwina Rowinska | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Nikol Rivkin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Kolie Allen | 7-5, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Dea Herdzelas | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu |