MECZ
03.05.17 | 2. runda | Ana Veselinovic | Andreea Ghitescu | 6-78, 6-2, 6-0 | Akko | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ana Veselinovic | Andreea Ghitescu | |
1. podanie % | 59/82 (72%) | 70/105 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 38/59 (64%) | 33/70 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/23 (48%) | 14/35 (40%) |
Zdobyte break-ball | 9/13 (69%) | 4/4 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 58/105 (55%) | 33/82 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 107/187 (57%) | 80/187 (43%) |
Double foul | 4 | 7 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ana Veselinovic vs. Andreea Ghitescu - Wzajemne mecze
03.05.17 | 2. runda | Ana Veselinovic | Andreea Ghitescu | 6-78, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Akko | twarda |
Ana Veselinovic form & Andreea Ghitescu form
Ana Veselinovic - ostatnie mecze
W25 Singapore - twarda | ||||
23.01.19 1. runda | vs. Richel Hogenkamp | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.01.19 Klasyf. | vs. Ling Zhang | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Singapore - twarda | ||||
13.01.19 1. runda klasyf. | vs. Ya-Hsuan Lee | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Navi Mumbai - twarda | ||||
15.12.18 1. runda klasyf. | vs. Priyanka Shah | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.12.18 Klasyf. | vs. Emily Webley-Smith | 5-7, 1-1, - Ana Veselinovic - krecz | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Fatma Al Nabhani | 6-4, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Solapur - twarda | ||||
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Miyabi Inoue | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Houston - twarda | ||||
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Ann Li | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Macon - twarda | ||||
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Emina Bektas | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Florence - twarda | ||||
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Katie Volynets | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Stockton - twarda | ||||
01.10.18 1. runda klasyf. | vs. Ellie Douglas | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Templeton - twarda | ||||
24.09.18 2. runda klasyf. | vs. Kai-Chen Chang | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.09.18 1. runda klasyf. | vs. Ching-Wen Hsu | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
02.09.18 1. runda klasyf. | vs. Francoise Abanda | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Manama - twarda | ||||
22.03.18 Ćwierćfinał | vs. Kanika Vaidya | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.18 2. runda | vs. Alexandra Riley | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.18 1. runda | vs. Lana Macukat | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Gwalior - twarda | ||||
15.03.18 Ćwierćfinał | vs. Amandine Hesse | 7-67, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.03.18 2. runda | vs. Karin Kennel | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.18 1. runda | vs. Rutuja Bhosale | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bhopal - twarda | ||||
07.03.18 2. runda | vs. Kanika Vaidya | 3-6, 0-4, - Ana Veselinovic - krecz | szczegóły meczu | |
06.03.18 1. runda | vs. Snehadevi S Reddy | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Navi Mumbai - twarda | ||||
21.12.17 Ćwierćfinał | vs. Gabriella Taylor | 1-6, 7-64, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.12.17 2. runda | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.12.17 1. runda | vs. Mai Minokoshi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
12.12.17 1. runda | vs. Gabriella Taylor | 7-64, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.12.17 Klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 4-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Solapur - twarda | ||||
06.12.17 2. runda | vs. Rutuja Bhosale | 6-4, 4-6, 2-5, - Ana Veselinovic - krecz | szczegóły meczu |
Andreea Ghitescu - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
28.08.20 1. runda | vs. Noemi Hemmerich | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.08.20 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Anna Depenau | 3-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Charlotte Klasen | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.08.20 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
22.11.19 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.19 2. runda | vs. Diana Demidova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.11.19 1. runda | vs. Aysegul Mert | 6-76, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
09.11.19 Półfinał | vs. Shiho Akita | 6-3, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.11.19 Ćwierćfinał | vs. Lyubov Kostenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.11.19 2. runda | vs. Ioana Zvonaru | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Caldas - twarda | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Valeria Koussenkova | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Meitar - twarda | ||||
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Laetitia Pulchartova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
02.09.19 Klasyf. | vs. Svenja Ochsner | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Maya Tahan | 6-3, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Koral Koldobski | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
W60 Warsaw - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Victoria Kan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Ipek Oz | 6-2, 4-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Granby - twarda | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Maddison Inglis | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Layne Sleeth | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
16.07.19 Klasyf. | vs. Victoria Duval | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sanaz Marand | 1-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W60 Honolulu - twarda | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sophia Whittle | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sumter - twarda | ||||
13.06.19 1. runda | vs. Petia Arshinkova | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.06.19 Klasyf. | vs. Mary Closs | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Eva Raszkiewicz | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |