MECZ
20.10.14 | Ćwierćfinał | Ana Konjuh | Timea Bacsinszky | 6-4, 7-63 | Poitiers | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Ana Konjuh | Timea Bacsinszky | |
1. podanie % | 42/63 (67%) | 51/87 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/42 (74%) | 33/51 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/21 (57%) | 14/36 (39%) |
Zdobyte break-ball | 4/14 (29%) | 3/4 (75%) |
Punkty zdobyte przez return | 40/87 (46%) | 20/63 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 83/150 (55%) | 67/150 (45%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ana Konjuh vs. Timea Bacsinszky - Wzajemne mecze
20.10.14 | Ćwierćfinał | Ana Konjuh | Timea Bacsinszky | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | Poitiers | halowa |
Ana Konjuh form & Timea Bacsinszky form
Ana Konjuh - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Barbora Palicova | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Anna Sinclair Rogers | 3-6, 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Emiliana Arango | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Gaiba - trawiasta | ||||
19.06.23 1. runda | vs. Lisa Pigato | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Makarska - ceglana | ||||
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Jasmine Paolini | - | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Rebecca Peterson | Rebecca Peterson - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Sara Bejlek | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Florence - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda | vs. Taylor Townsend | 2-5, - Ana Konjuh - krecz | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
09.05.23 Klasyf. | vs. Tereza Martincova | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Olga Danilovic | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Emma Navarro | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
15.04.23 1. runda klasyf. | vs. Alycia Parks | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Zaragoza - ceglana | ||||
13.04.23 2. runda | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.04.23 1. runda | vs. Andrea Palazon | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Ricany - halowa | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Mona Barthel | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Rebecca Sramkova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
06.03.23 1. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
26.02.23 Klasyf. | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
25.02.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Rodriguez | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Merida - twarda | ||||
20.02.23 1. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-62, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.02.23 Klasyf. | vs. Aliona Bolsova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
30.01.23 1. runda | vs. Mayar Sherif | 2-6, 2-3, - Ana Konjuh - krecz | szczegóły meczu | |
29.01.23 Klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.01.23 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Baindl | 6-2, 6-72, 7-61 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.23 1. runda klasyf. | vs. Sophie Chang | 6-75, 6-3, 6-77 | szczegóły meczu |
Timea Bacsinszky - ostatnie mecze
Seoul - twarda | ||||
16.09.19 1. runda | vs. Kristie Ahn | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.19 1. runda | vs. Caty McNally | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Jil Teichmann | 2-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Contrexeville - ceglana | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Kurumi Nara | 4-6, 7-67, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
02.07.19 1. runda | vs. Sloane Stephens | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Eastbourne - trawiasta | ||||
21.06.19 1. runda klasyf. | vs. Viktorija Golubic | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
07.06.19 Ćwierćfinał | vs. Tamara Zidansek | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.06.19 2. runda | vs. Nao Hibino | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.06.19 1. runda | vs. Anna Tatishvili | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.05.19 2. runda klasyf. | vs. Kurumi Nara | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.05.19 1. runda klasyf. | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
11.05.19 Półfinał | vs. Christina Mchale | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.05.19 Ćwierćfinał | vs. Conny Perrin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.05.19 2. runda | vs. Irina Ramialison | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.05.19 1. runda | vs. Anna Kalinskaya | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
01.05.19 2. runda | vs. Ajla Tomljanovic | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.04.19 1. runda | vs. Johanna Larsson | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - halowa | ||||
21.04.19 | vs. Sofia Kenin | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
20.04.19 | vs. Sloane Stephens | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lugano - ceglana | ||||
11.04.19 2. runda | vs. Svetlana Kuznetsova | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.04.19 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
05.03.19 Klasyf. | vs. Caty McNally | 6-4, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 5-7, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
28.02.19 3. runda | vs. Francesca Di Lorenzo | 6-1, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
26.02.19 2. runda | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.02.19 1. runda | vs. Cori Gauff | 6-3, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
29.01.19 1. runda | vs. Donna Vekic | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
19.01.19 3. runda | vs. Garbine Muguruza | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.01.19 2. runda | vs. Natalia Vikhlyantseva | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.01.19 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |