MECZ
27.11.17 | 2. runda klasyf. | Ana Giraldi Requena | Sophie Gerits | 6-0, 7-5 | Castellon | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Hiszpania
11.01.00, 24 lat
10441 $
11.01.00, 24 lat
10441 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Belgia
28.11.99, 24 lat
28.11.99, 24 lat
Ana Giraldi Requena vs. Sophie Gerits - Wzajemne mecze
20.05.18 | 1. runda klasyf. | Ana Giraldi Requena | Sophie Gerits | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Les Franqueses | twarda |
27.11.17 | 2. runda klasyf. | Ana Giraldi Requena | Sophie Gerits | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | Castellon | ceglana |
Ana Giraldi Requena form & Sophie Gerits form
Ana Giraldi Requena - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Nika Radisic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-5, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Daniela Vismane | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Mireia Sagrista Bermejo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Anna Klasen | 7-65, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ornella De Fazio | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Isabella De Micco Padula | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Noka Juric | 2-6, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Lavinia Luciano | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mariam Makashvili | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Lidia Encheva | 7-65, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Ponomariova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Costanza Traversi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.12.23 1. runda | vs. Marie Villet | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.12.23 Klasyf. | vs. Meriem Makhlouf | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda klasyf. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Caroline Romeo | 6-4, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
05.12.23 Klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Alina Granwehr | 3-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Camilla Zanolini | 6-3, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Rituparna Nayak | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
15.11.23 Klasyf. | vs. Mina Hodzic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Sofia Snitko | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ester Ivaldo | 7-65, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
05.11.23 2. runda klasyf. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 7-5, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Alina Charaeva | 6-3, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Celine Simunyu | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Kateryna Lazarenko | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Valerija Maija Kargina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Sophie Gerits - ostatnie mecze
Hammamet - ceglana | ||||
18.06.18 1. runda klasyf. | vs. Marie Mettraux | 6-71, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Les Franqueses - twarda | ||||
20.05.18 1. runda klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Katsiaryna Skachkova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.05.18 1. runda klasyf. | vs. Feriel Mahbouli | 1-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.05.18 Klasyf. | vs. Salima Fendri | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
01.05.18 1. runda | vs. Lucia Marzal Martinez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.04.18 Klasyf. | vs. Sarra Ata | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
04.02.18 Klasyf. | vs. Blanca Puig Caballero | - Sophie Gerits - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
03.02.18 1. runda klasyf. | vs. Mayssa Tebourbi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
29.01.18 Klasyf. | vs. Camille Sireix | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
18.12.17 Klasyf. | vs. Ivana Topcic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.12.17 2. runda klasyf. | vs. Roxana Repasi | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Eleni Daniilidou | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Anjana Suresh | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
06.12.17 1. runda | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.12.17 2. runda klasyf. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.12.17 Klasyf. | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Castellon - ceglana | ||||
27.11.17 2. runda klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. May Kimhi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Herzlia - twarda | ||||
19.06.17 Klasyf. | vs. Shir Azran | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Tali Krasnopolski | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santarem - twarda | ||||
22.05.17 2. runda klasyf. | vs. Mia Eklund | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.05.17 1. runda klasyf. | vs. Rebeca C Silva | 6-2, 6-73, 6-2 | szczegóły meczu | |
Casablanca - ceglana | ||||
12.12.16 Klasyf. | vs. Louise Lampla | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
16.11.16 1. runda | vs. Julia Lohoff | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.16 Klasyf. | vs. Diana Bakuta | 6-1, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
09.11.16 1. runda | vs. Ran Meng | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu |