INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ana-Clara Duarte vs. Rebeca Pereira - Wzajemne mecze
02.06.14 | 1. runda | Ana-Clara Duarte | Rebeca Pereira | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Campos Do | twarda |
Ana-Clara Duarte form & Rebeca Pereira form
Ana-Clara Duarte - ostatnie mecze
Campos Do - twarda | ||||
21.07.14 1. runda | vs. Juliana Cardoso | 5-7, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
Campos Do - twarda | ||||
02.06.14 1. runda | vs. Rebeca Pereira | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.06.14 Ćwierćfinał | vs. Laura Pigossi | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
02.06.14 2. runda | vs. Marina Danzini | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ribeirao Preto - ceglana | ||||
24.03.14 Ćwierćfinał | vs. Isabella Capato Camargo | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.03.14 Półfinał | vs. Victoria Bosio | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.03.14 1. runda | vs. Marcela Bueno | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.03.14 2. runda | vs. Rita Vilaca | 2-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sao Paulo - ceglana | ||||
10.03.14 1. runda | vs. Kristina Kucova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Campinas - ceglana | ||||
03.03.14 1. runda klasyf. | vs. Montserrat Gonzalez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Rio de - ceglana | ||||
15.02.14 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Panova | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sao Paulo - ceglana | ||||
10.02.14 2. runda klasyf. | vs. Sophia Chow | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.02.14 Klasyf. | vs. Isabella Capato Camargo | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bertioga - twarda | ||||
16.12.13 2. runda | vs. Veronica Cepede Royg | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.12.13 1. runda | vs. Marina Danzini | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Mata De - ceglana | ||||
09.12.13 1. runda | vs. Laura Pigossi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sao Jose - ceglana | ||||
02.12.13 2. runda | vs. Carla Lucero | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.12.13 Ćwierćfinał | vs. Guadalupe Perez Rojas | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.12.13 1. runda | vs. Suellen Abel | 6-1, 1-0, Suellen Abel - krecz | szczegóły meczu | |
02.12.13 Półfinał | vs. Ulrikke Eikeri | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Asuncion - ceglana | ||||
07.10.13 1. runda | vs. Barbara Luz | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Curitiba - ceglana | ||||
09.09.13 Półfinał | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.09.13 1. runda | vs. Luciana Ullmann | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.09.13 Finał | vs. Nathaly Kurata | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.09.13 2. runda | vs. Marcela Bueno | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.09.13 Ćwierćfinał | vs. Isabella Capato Camargo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sao Paulo - ceglana | ||||
29.07.13 Ćwierćfinał | vs. Nathalia Rossi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.07.13 1. runda | vs. Leticia Garcia Vidal | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.07.13 2. runda | vs. Nathaly Kurata | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
Sao Jose - ceglana | ||||
22.07.13 1. runda | vs. Daiana Negreanu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Rebeca Pereira - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Campinas - ceglana | ||||
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Helena Bueno | 6-4, 6-74, 7-10 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Sara Daavettila | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yelena Isabel Sanchez Contreras | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Annika Penickova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Summer Curtis | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Francesca Mattioli | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Weronika Baszak | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Sofia Constanza Karlau | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Florencia Belen Moron | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Vacaria - ceglana | ||||
11.12.23 Klasyf. | vs. Camilla Bossi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Raveena Kingsley | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Emma Van Poppel | 6-72, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Mendoza - ceglana | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Carla Markus | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Eliana Nair Zanuttini | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Lujan - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lara Diaz Zayas | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Brasilia - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Jasmin Jebawy | 7-5, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Catarina Ibiraba Melleiro | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Feira - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Eden Silva | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Alessandra Crump | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kolie Allen | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Corroios - twarda | ||||
10.07.23 Klasyf. | vs. Luana Plaza Araujo | 6-4, 1-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Martynov | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Elaine Genovese | 6-2, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W60 Caserta - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Curitiba - ceglana | ||||
18.05.23 2. runda | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
26.04.23 2. runda | vs. Francesca Jones | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |