MECZ
02.05.17 | 1. runda | Ana Bianca Mihaila | Vendula Zovincova | 0-6, 6-4, 6-3 | Gyor | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ana Bianca Mihaila | Vendula Zovincova | |
1. podanie % | 46/83 (55%) | 46/80 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/46 (65%) | 34/46 (74%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/37 (49%) | 12/34 (35%) |
Zdobyte break-ball | 4/14 (29%) | 5/7 (71%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/80 (43%) | 35/83 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 82/163 (50%) | 81/163 (50%) |
Double foul | 5 | 7 |
Asy | 3 | 8 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ana Bianca Mihaila vs. Vendula Zovincova - Wzajemne mecze
02.05.17 | 1. runda | Ana Bianca Mihaila | Vendula Zovincova | 0-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Gyor | ceglana |
Ana Bianca Mihaila form & Vendula Zovincova form
Ana Bianca Mihaila - ostatnie mecze
W25 Antalya - ceglana | ||||
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Gozal Ainitdinova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Francesca Curmi | 7-65, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Oryna Stoliarchuk | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Zoziya Kardava | 6-1, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.11.19 Ćwierćfinał | vs. Eunhye Lee | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.19 2. runda | vs. Barbora Matusova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Katarzyna Pitak | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.11.19 Klasyf. | vs. Larisa Bekmetova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Warona Mdlulwa | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.11.19 Półfinał | vs. Pei-Chi Lee | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.19 Ćwierćfinał | vs. Vitalia Stamat | 6-1, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.11.19 2. runda | vs. Valentina Ryser | 6-3, 6-71, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Aya El Sayed | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.11.19 Klasyf. | vs. Dinara Alloyarova | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Jennifer Ruggeri | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Jelena Stojanovic | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Catalina Pella | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Arlinda Rushiti | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Gabriella Mujan | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Polina Monova | 3-0, Polina Monova - krecz | szczegóły meczu | |
21.10.19 Klasyf. | vs. Warona Mdlulwa | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Focsani - ceglana | ||||
13.09.19 Ćwierćfinał | vs. Andreea Rosca | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.09.19 2. runda | vs. Gebriela Mihaylova | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Iulia Vlaiculescu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.09.19 Klasyf. | vs. Andreea Elena Iordachi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Laura Schaeder | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu |
Vendula Zovincova - ostatnie mecze
Ricany - ceglana | ||||
02.09.18 Finał | vs. Julyette Steur | 6-3, 6-72, 7-60 | szczegóły meczu | |
01.09.18 Półfinał | vs. Aneta Laboutkova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.08.18 Ćwierćfinał | vs. Pernilla Mendesova | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.08.18 2. runda | vs. Yuval Keren | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.08.18 1. runda | vs. Denisa Pospisilova | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Yuliya Lysa | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Trnava - halowa | ||||
05.02.18 1. runda | vs. Sofya Lansere | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - dywanowa | ||||
07.12.17 2. runda | vs. Alice Matteucci | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
06.12.17 1. runda | vs. Karolina Vlckova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Milovice - halowa | ||||
30.11.17 2. runda | vs. Lena Ruppert | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.17 1. runda | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Zawada - dywanowa | ||||
15.11.17 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.11.17 Klasyf. | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ortisei - halowa | ||||
09.11.17 Ćwierćfinał | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.11.17 2. runda | vs. Lou Adler | 7-62, 7-62 | szczegóły meczu | |
06.11.17 1. runda | vs. Alena Fomina | 6-74, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Petange - halowa | ||||
30.10.17 1. runda | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brno - ceglana | ||||
29.09.17 Ćwierćfinał | vs. Johana Markova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.09.17 2. runda | vs. Barbara Kotelesova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.09.17 1. runda | vs. Ana Biskic | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
15.09.17 Ćwierćfinał | vs. Pernilla Mendesova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.09.17 2. runda | vs. Meritxell Perera Ros | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.09.17 1. runda | vs. Sophia Intert | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
07.09.17 2. runda | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-4, 6-70 | szczegóły meczu | |
06.09.17 1. runda | vs. Pernilla Mendesova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
02.09.17 Ćwierćfinał | vs. Tereza Prochazkova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.08.17 2. runda | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.08.17 1. runda | vs. Gabriela Pantuckova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Graz - ceglana | ||||
20.08.17 Finał | vs. Astra Sharma | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.08.17 Półfinał | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |