MECZ
18.04.18 | 1. runda | An-Sophie Mestach | Greetje Minnen | 4-6, 6-3, 6-4 | Obidos | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
An-Sophie Mestach | Greetje Minnen | |
1. podanie % | 50/100 (50%) | 48/81 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 42/50 (84%) | 34/48 (71%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 22/50 (44%) | 19/33 (58%) |
Zdobyte break-ball | 3/4 (75%) | 2/7 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/81 (35%) | 36/100 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 92/181 (51%) | 89/181 (49%) |
Double foul | 9 | 4 |
Asy | 5 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Greetje Minnen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
An-Sophie Mestach | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
An-Sophie Mestach | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
An-Sophie Mestach | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
4-3 | Greetje Minnen | |
0-0, 30-40, 40-40, 40-A | ||
4-4 | Greetje Minnen | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
An-Sophie Mestach | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
An-Sophie Mestach | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
An-Sophie Mestach | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
An-Sophie Mestach | 2-2 | |
0-0, 40-15, 40-30 | ||
An-Sophie Mestach | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Greetje Minnen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
An-Sophie Mestach | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Greetje Minnen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
An-Sophie Mestach | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
An-Sophie Mestach | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
An-Sophie Mestach | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Greetje Minnen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
An-Sophie Mestach | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-4 | Greetje Minnen | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
4-4 | Greetje Minnen | |
5-4 | Greetje Minnen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
An-Sophie Mestach vs. Greetje Minnen - Wzajemne mecze
18.04.18 | 1. runda | An-Sophie Mestach | Greetje Minnen | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Obidos | dywanowa |
An-Sophie Mestach form & Greetje Minnen form
An-Sophie Mestach - ostatnie mecze
Biarritz - ceglana | ||||
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Marine Partaud | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
25.07.18 Klasyf. | vs. Martina Pradova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.07.18 2. runda klasyf. | vs. Victoria Muntean | 2-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
09.07.18 2. runda klasyf. | vs. Valeriya Solovyeva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Raluca Georgiana Serban | 0-1, Raluca Georgiana Serban - krecz | szczegóły meczu | |
Manchester - trawiasta | ||||
11.06.18 2. runda klasyf. | vs. Nadja Gilchrist | 5-7, 6-2, 6-71 | szczegóły meczu | |
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Hannah Mccolgan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Surbiton - trawiasta | ||||
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Vivian Heisen | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Victoria Duval | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
24.04.18 1. runda | vs. Ganna Poznikhirenko | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
19.04.18 2. runda | vs. Ivana Jorovic | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.04.18 1. runda | vs. Greetje Minnen | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
11.04.18 1. runda | vs. Ivana Jorovic | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Croissy Beaubourg - halowa | ||||
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Karolina Muchova | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Natela Dzalamidze | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
10.03.18 Półfinał | vs. Julia Terziyska | 3-6, 1-1, - An-Sophie Mestach - krecz | szczegóły meczu | |
09.03.18 Ćwierćfinał | vs. Gaia Sanesi | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.03.18 2. runda | vs. Britt Geukens | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.03.18 1. runda | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
28.02.18 1. runda | vs. Valeriya Solovyeva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Altenkirchen - dywanowa | ||||
19.02.18 Klasyf. | vs. Manon Arcangioli | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.02.18 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Vecic | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Norman - twarda | ||||
16.11.17 2. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 1-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.17 1. runda | vs. Tamaryn Hendler | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Waco - twarda | ||||
10.11.17 2. runda | vs. Rebecca Peterson | 1-6, - An-Sophie Mestach - krecz | szczegóły meczu | |
09.11.17 1. runda | vs. Kristie Ahn | 0-5, Kristie Ahn - krecz | szczegóły meczu | |
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Angelina Gabueva | 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Amy Zhu | 6-0, 7-60 | szczegóły meczu | |
06.11.17 Klasyf. | vs. Michaela Honcova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Greetje Minnen - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
23.03.24 3. runda | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Lesya Tsurenko | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Claire Liu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Su-Wei Hsieh | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
15.03.24 Półfinał | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 Ćwierćfinał | vs. Rebeka Masarova | 7-62, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 2. runda | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
07.03.24 1. runda | vs. Katerina Siniakova | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nao Hibino | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
12.02.24 2. runda | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda | vs. Tatjana Maria | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Klasyf. | vs. Martina Trevisan | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Arantxa Rus | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-2, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Clara Tauson | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Sofia Kenin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
31.12.23 1. runda | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Anna Bondar | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Dalma Galfi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Daria Snigur | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Simona Waltert | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
22.09.23 Półfinał | vs. Xiyu Wang | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lucia Bronzetti | 6-78, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.09.23 2. runda | vs. Harriet Dart | 7-67, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda | vs. Diane Parry | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
02.09.23 3. runda | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |