INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
An-Sophie Mestach vs. Amy Zhu - Wzajemne mecze
06.11.17 | 2. runda klasyf. | An-Sophie Mestach | Amy Zhu | 6-0, 7-60 | szczegóły meczu | Waco | twarda |
An-Sophie Mestach form & Amy Zhu form
An-Sophie Mestach - ostatnie mecze
Biarritz - ceglana | ||||
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Marine Partaud | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
25.07.18 Klasyf. | vs. Martina Pradova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.07.18 2. runda klasyf. | vs. Victoria Muntean | 2-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
09.07.18 2. runda klasyf. | vs. Valeriya Solovyeva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Raluca Georgiana Serban | 0-1, Raluca Georgiana Serban - krecz | szczegóły meczu | |
Manchester - trawiasta | ||||
11.06.18 2. runda klasyf. | vs. Nadja Gilchrist | 5-7, 6-2, 6-71 | szczegóły meczu | |
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Hannah Mccolgan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Surbiton - trawiasta | ||||
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Victoria Duval | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Vivian Heisen | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
24.04.18 1. runda | vs. Ganna Poznikhirenko | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
19.04.18 2. runda | vs. Ivana Jorovic | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.04.18 1. runda | vs. Greetje Minnen | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
11.04.18 1. runda | vs. Ivana Jorovic | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Croissy Beaubourg - halowa | ||||
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Karolina Muchova | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Natela Dzalamidze | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
10.03.18 Półfinał | vs. Julia Terziyska | 3-6, 1-1, - An-Sophie Mestach - krecz | szczegóły meczu | |
09.03.18 Ćwierćfinał | vs. Gaia Sanesi | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.03.18 2. runda | vs. Britt Geukens | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.03.18 1. runda | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
28.02.18 1. runda | vs. Valeriya Solovyeva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Altenkirchen - dywanowa | ||||
19.02.18 Klasyf. | vs. Manon Arcangioli | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.02.18 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Vecic | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Norman - twarda | ||||
16.11.17 2. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 1-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.17 1. runda | vs. Tamaryn Hendler | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Waco - twarda | ||||
10.11.17 2. runda | vs. Rebecca Peterson | 1-6, - An-Sophie Mestach - krecz | szczegóły meczu | |
09.11.17 1. runda | vs. Kristie Ahn | 0-5, Kristie Ahn - krecz | szczegóły meczu | |
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Angelina Gabueva | 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Amy Zhu | 6-0, 7-60 | szczegóły meczu | |
06.11.17 Klasyf. | vs. Michaela Honcova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Amy Zhu - ostatnie mecze
W15 Gonesse - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Veronika Podrez | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Margot Phanthala | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Kayla Cross | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Natalia Castaneda Guerrero | 3-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Ce | 6-76, 6-3, 6-76 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Pauline Payet | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Fort - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Pauline Payet | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Raveena Kingsley | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Brenda Fruhvirtova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Hannah Viller Moller | 2-6, 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W60+H Calgary - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Martina Okalova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Nagi Hanatani | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Scarlett Nicholson | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Edmonton - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Ariana Arseneault | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Carolyn Ansari | 7-64, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Lincer | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Saguenay - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Mary Lewis | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mariya Dobreva | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Mendoza - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Julieta Estable | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-0, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Lujan - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Berta Bonardi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
26.08.23 Półfinał | vs. Julieta Estable | 7-5, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lourdes Ayala | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Valeska San Martin Ramirez | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Katya Ramirez | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |