MECZ
27.11.18 | 1. runda | Amy Zhu | Shelly Bereznyak | 6-2, 6-1 | Stellenbosch | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Amy Zhu | Shelly Bereznyak | |
1. podanie % | 31/47 (66%) | 36/47 (77%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/31 (55%) | 12/36 (33%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/16 (56%) | 2/11 (18%) |
Zdobyte break-ball | 7/12 (58%) | 3/9 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/47 (70%) | 21/47 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/94 (63%) | 35/94 (37%) |
Double foul | ||
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Shelly Bereznyak | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Amy Zhu | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Shelly Bereznyak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Amy Zhu | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Shelly Bereznyak | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Amy Zhu | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Shelly Bereznyak | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-2 | Shelly Bereznyak | |
6-2 |
2 | ||
0-0 | Shelly Bereznyak | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Amy Zhu | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Shelly Bereznyak | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Amy Zhu | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Shelly Bereznyak | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Amy Zhu | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Shelly Bereznyak | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Amy Zhu vs. Shelly Bereznyak - Wzajemne mecze
27.11.18 | 1. runda | Amy Zhu | Shelly Bereznyak | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Stellenbosch | twarda |
Amy Zhu form & Shelly Bereznyak form
Amy Zhu - ostatnie mecze
W15 Le - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Veronika Podrez | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Margot Phanthala | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Kayla Cross | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Natalia Castaneda Guerrero | 3-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Ce | 6-76, 6-3, 6-76 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Pauline Payet | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Fort - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Pauline Payet | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Raveena Kingsley | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Brenda Fruhvirtova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Hannah Viller Moller | 2-6, 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W60+H Calgary - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Martina Okalova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Nagi Hanatani | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Scarlett Nicholson | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Edmonton - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Ariana Arseneault | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Carolyn Ansari | 7-64, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Lincer | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Saguenay - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Mary Lewis | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mariya Dobreva | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Mendoza - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Julieta Estable | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-0, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Lujan - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Berta Bonardi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
26.08.23 Półfinał | vs. Julieta Estable | 7-5, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lourdes Ayala | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Valeska San Martin Ramirez | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu |
Shelly Bereznyak - ostatnie mecze
W15 Champaign - twarda | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Maria Sholokhova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.22 Klasyf. | vs. Mary Lewis | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Elena Milovanovic | 4-6, 3-4, - Shelly Bereznyak - krecz | szczegóły meczu | |
21.06.22 Klasyf. | vs. Adi Gavish | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.06.22 2. runda klasyf. | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
15.06.22 1. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Netanya - twarda | ||||
26.05.22 2. runda | vs. Yanina Wickmayer | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.05.22 1. runda | vs. Nicole Nadel | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.05.22 Klasyf. | vs. Zlata Yankovskaya | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Alian Zack | 6-3, 2-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Vilnius - halowa | ||||
08.06.21 1. runda | vs. Patricija Paukstyte | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
20.05.21 2. runda | vs. Ekaterina Yashina | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.05.21 1. runda | vs. Maria Krupenina | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Jerusalem - twarda | ||||
12.05.21 1. runda | vs. Valentina Ryser | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ramat - twarda | ||||
04.05.21 1. runda | vs. Jenny Duerst | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
23.03.21 Klasyf. | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Saara Orav | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Mariya Dolzhenko | 4-6, 6-0, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.03.21 Klasyf. | vs. Sabine Rutlauka | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.03.21 2. runda klasyf. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Borovinskaya | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Joanne Zuger | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.03.21 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Adi Gavish | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.03.21 2. runda klasyf. | vs. Amira Badawi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
04.11.20 1. runda | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.11.20 Klasyf. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-4, 1-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
26.10.20 Klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
11.08.20 1. runda | vs. Lina Glushko | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.08.20 1. runda | vs. Nicole Khirin | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |