Kazachstan
15.12.97, 26 lat
15.12.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Algieria
19.12.89, 34 lat
19.12.89, 34 lat
Karina Kalkenova vs. Amira Ben Aissa - Wzajemne mecze
05.12.16 | 2. runda klasyf. | Amira Ben Aissa | Karina Kalkenova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Karina Kalkenova form & Amira Ben Aissa form
Karina Kalkenova - ostatnie mecze
W15 Shymkent - ceglana | ||||
25.04.22 1. runda klasyf. | vs. Sevil Yuldasheva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Amina Salibayeva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Adelina Baravi | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Andra Cristina Captan | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Lyubov Kostenko | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Nur - twarda | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Ilona Kremen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
16.04.19 1. runda klasyf. | vs. Polina Nazarchuk | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Kseniya Yersh | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nules - ceglana | ||||
19.11.18 2. runda klasyf. | vs. Naia Mercadier | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Castellon - ceglana | ||||
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Aran Teixido Garcia | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sant Cugat - ceglana | ||||
29.10.18 2. runda klasyf. | vs. Margarita Lazareva | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Almaty - ceglana | ||||
09.09.18 Klasyf. | vs. Anastazja Rosnowska | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Markvartova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Almaty - twarda | ||||
09.07.18 1. runda | vs. Polina Nazarchuk | 6-1, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Milana Maslenkova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
08.04.18 1. runda klasyf. | vs. Narine Sargsyan | 0-3, - Karina Kalkenova - krecz | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Daria Solovyeva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
01.11.17 1. runda | vs. Nonna Kurginyan | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
25.09.17 1. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Olesya Nesterovich | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Almaty - ceglana | ||||
28.08.17 Klasyf. | vs. Oleksandra Piskun | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Alina Lazareva | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Eva Alexandrova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Fergana - twarda | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Milena Amedieva | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Andijan - twarda | ||||
29.05.17 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Palkina | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
25.04.17 1. runda | vs. Yana Morderger | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
17.04.17 2. runda klasyf. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Amira Ben Aissa - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Britney Chiu | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Lois Boisson | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.06.23 Klasyf. | vs. Flavie Brugnone | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Mallaurie Noel | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ines Ibbou | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Saint - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Alicia Martial | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Zaragoza - ceglana | ||||
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ioana Loredana Rosca | 0-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Eloise De Mooij | 3-6, 6-1, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
14.03.23 1. runda | vs. Verena Meliss | 2-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.23 Klasyf. | vs. Elise Renard | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.03.23 2. runda klasyf. | vs. Massiva Boukirat | 2-6, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
30.11.22 1. runda | vs. Julita Saner | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Raquel Caballero Chica | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Margot Yerolymos | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Reims - halowa | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Katharina Hering | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
29.09.22 2. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.09.22 1. runda | vs. Jasmin Jebawy | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.09.22 Klasyf. | vs. Chiara Girelli | 1-6, 6-0, 10-2 | szczegóły meczu | |
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Lidia Moreno Arias | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
12.09.22 Klasyf. | vs. Madelief Hageman | 2-6, 6-1, 6-10 | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Leire De Ezcurra | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Oran - ceglana | ||||
25.05.22 2. runda | vs. Ines Ibbou | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.05.22 1. runda | vs. Paula Ortega Redondo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
17.03.22 2. runda | vs. Oceane Babel | 6-2, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.03.22 1. runda | vs. Laura Mair | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.03.22 Klasyf. | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.03.22 2. runda klasyf. | vs. Jeline Vandromme | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Emma Zheng | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.03.22 1. runda | vs. Julia Terziyska | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |